Presunúť na hlavný obsah

Po 30-tke sa nám začne meniť tvár. Kyselina hyalurónová a jej zázračné vlastnosti jej v tom dokážu zabrániť

Krása

Začať s jej aplikovaním v podobe starostlivosti o pleť by ste však mali už po prekročení prahu tridsiatky.

Jedna z najdiskutovanejších zložiek súčasnosti, ktorá dokáže zvrátiť starnutie, aspoň na nejaký čas. Kyselina hyalurónová momentálne ešte stále delí ženy na dva tábory – jedni, ktoré majú strach, že ide o niečo invazívne už len kvôli názvu „kyselina“ a tie druhé, ktoré na ňu nedajú dopustiť. 

Beauty priemysel je dnes neustále na dobrej ceste v raste a vedomosti žien prispievajú k tomu, že čoraz viac poznajú svoju pleť a jej analýzu. Aj vďaka tomu vedia, že kyselina hyalurónová je v oblasti krásy akýmsi skutočným zázrakom. My sme sa v redakcii zamerali na aktuálne novinky, ktoré sa môžu pochváliť práve esenciou v podobe kyseliny hyalurónovej.

Čítajte tiež: Pleťové séra pre ženy po 30-tke: Čím skôr začnete, tým viac rokov si ušetríte a budete viditeľne mladšia

Sérum proti vráskam

Kyselina hyalurónová je kľúčovým faktorom pre mladosť pleti, ktorá je poškodzovaná exposomom. Sérum proti vráskam s kyselinou hyalurónovou Liftactiv Supreme – H.A. Epidermic Filler sérum od Vichy je určené pre všetky ženy, ktoré silu starnutia nepodceňujú už v skoršom veku. Vďaka vysokému obsahu kyseliny hyalurónovej, vitamínu Cg, peptidom a termálnej vode Vichy vulkanického pôvodu dodáva pleti všetko potrebné pre boj proti starnutiu. Dopĺňa 100 % dennej straty kyseliny hyalurónovej v epidermis!

Hĺbkovo vyplňujúca starostlivosť o pleť

Hĺbkovo vyplňujúca starostlivosť v podobe denného, nočného, očného krému a ultra ľahkej textilnej masky z japonskej bavlny môžu po svojom boku privítať nové prírastky Hyaluron Specialist L'Oréal Paris – vyplňujúci čistiaci gél, hydratačnú micelárnu vodu a vyhladzujúce tonikum.  Obsahujú taktiež spomínanú kyselinu hyalurónovú, ktorá je právom považovaná za zázrak pre našu pleť. Táto výnimočná ingrediencia má schopnosť hydratácie, čím prispieva k mladšiemu, pevnejšiemu a zdravšiemu vzhľadu pokožky. Deň za dňom je pleť vyplnená hydratáciou a zregenerovaná.

Koncentrované dermatologické ampulky

Pre ženy po tridsiatke je jedným z najväčších problémov celková strata hydratácie, objemu a výplne pleti, ktorá postráda vitalitu a elasticitu. Koncentrované dermatologické ampulky od La Roche Posay Hyalu B5 Ampule proti vráskam pre vyplnenie a obnovu pleti už po 1 hodine. Ide o kombináciu kyseliny hyalurónovej s vitamínom B5 a glukonátom meďnatým, vďaka ktorej dochádza k výplni a obnove pleti.

Neprehliadnite: Vitamín C ako elixír mladosti: Toto dokáže s vašou pleťou v priebehu mesiaca

- Najčítanejšie -