Presunúť na hlavný obsah

DIOR CRUISE 2022 v Aténach: Na mieste, kde sa prvýkrát konala olympiáda, kráčali novodobé bohyne

Krása

V priestoroch Panathenaic Stadium v Aténach sa prvýkrát konala olympiáda v roku 1896. Umelecká riaditeľka Dior Maria Grazia Chiuri a kreatívny riaditeľ pre make-up divíziu Peter Philips vykúzlili z modeliek novodobé bohyne v kolekcii Dior Cruise 2022.

Peter Philips, kreatívny riaditeľ pre Dior Make-up vytvoril make-up s prekvapivými očami. Na oči aplikoval paletku 5 Couleurs Couture Cruise 2022, potom ich zvýraznil perlami. Oči miešajú grafiku tradičného gréckeho oka alebo matiazmy s punkovou insolvenciou. Inšpiráciu čerpá z krásy surealistického umenia, ktorú objavil legendárny galerista Alexandre Iolas.

Čítajte tiež: Cara Delevingne v kampani DIOR: Odhaľte farbu vašich prirodzených pier a vyplňte ich objem

Oči 

Začal som s hornými viečkami, na ktoré som aplikoval béžové až zlatisté tóny z paletky 5 Couleurs Couture Cruise 2022. Potom som na mihalnice aplikoval perly - buď po dĺžke celého oka, alebo jednu perlu do vnútorného a vonkajšieho kútika alebo len jednu perlu do vnútorného kútika oka.
Na dokončenie looku som naniesol maskaru Diorshow Iconic Overcurl Waterproof 091 Noir/black a obočie upravil Diorshow Kabuki Brow Styler.

Pleť

Prirodzená a žiarivá pleť. Ako prvú urobil rutinu Dior Prestige Skincare aplikovaním mikro-krému de Rose, následne séra Micro-Serum de Rose Yeux a následne Micro-Huile de Rose Advanced séra. Hneď ako bola pleť pripravená, naniesol podkladovú bázu Dior Backstage Face & Body Primer 001 Universal, ktorý pleť zmatní a rozžiari. Následne aplikoval Dior Backstage Face & Body make-up, ktorý sa dokonale prispôsobuje odtieňu pleti. Na dokončenie make-upu aplikoval trochu púdru Dior Backstage Face & Boy Powder-no-Powder.

Pery

Pery boli veľmi prirodzené, len s použitím Dior Addict Lip Glow 000 Universal Clear.

Nechty

Nechty boli taktiež prirodzené a naniesol na ne lak Dior Vernis v odtieni 108 Muguet.

Vlasy

Vlasy boli prirodzené alebo v dlhých copoch, tzv. pony tails. Niektoré modelky mali športové doplnky.

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe