Presunúť na hlavný obsah

Okúzľujúca Daniela Peštová so synom Yannickom: Dnes je z neho šikovný mladý muž, úspešný vo svete

Slovenské celebrity

Galavečer Schwarzkopf Elite Model Look 2021 na Pražskom hrade hostil známe osobnosti z oblasti módy a spoločenského života. Nechýbala Daniela Peštová, ktorej robil spoločnosť syn Yannick.

Jedna z najprestížnejších udalostí na československej pôde, finále modelingovej súťaže  Schwarzkopf Elite Model Look 2021 si nenechali ujsť mnohé známe osobnosti. Po minuloročnej pauze z dôvodu pandémie, sa prítomní hostia tešili zo spoločenskej udalosti a z toho, že sa opäť raz mohli stretnúť s mnohými známymi i z brandže. 

Čítajte viac: Schwarzkopf Elite Model Look 2021 pozná svojich víťazov: Nová generácia modelov, ktorí mieria do sveta!

One & Only Daniela Peštová 

Ikona supermodeliek 90. rokov, ktorá dodnes patrí medzi najžiadanejšie topmodelky, Daniela Peštová prišla, ohúrila a zostal nám v pamäti jej ženský pôvab, ktorý je neprehliadnuteľný. 

V čiernej róbe s čipkou pôsobila elegantne s istou dávkou pôvabu. Daniela Peštová je len jedna. 
Daniela spája generácie a tak ako bola vzorom pre mladé ženy v jej veku, stále je vzorom nielen pre začínajúce modelky. Je tiež dôkazom toho, že ak modeling robíte profesionálne, dokážete ho robiť niekoľko desiatok rokov. Napriek konkurencii Daniela má svoje pevné a stabilné miesto v rebríčku modelingu a v súčasných kampaniach má svoje kúzlo a šarm.

Spoločnosť jej robil dospelý syn Yannick

Yannick sa v spoločnosti s Danielou neobjavil prvýkrát, dokonca aj na Schwarzkopf Elite Model Look už s ňou v minulosti bol. Tentokrát jej však robil garde mladý dospelý muž. 

Neprehliadnite: Medzinárodný filmový festival Karlove Vary 2021: Daniela Peštová a Pavol Habera neprehliadnuteľným párom a ďalší

 

Yannick má svoj vlastný štýl, ktorý odráža akýsi jeho rukopis. V zahraničí pôsobí v kreatívnej brandži ako stylista a kreatívec, ktorý sa podieľa na produkcii fotení a reklám pre svetoznáme módne značky. Niet sa preto čudovať, že medzi jeho známymi sú aj tie najslávnejšie influencerky a modelky z celého sveta. Yannick je však celkovo zaujímavý a tvárny. Pokojne by sa mohol živiť aj ako model.

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe