Presunúť na hlavný obsah

Prekvapenie od Meghan Markle. Na trh prichádza s vlastnou značkou kozmetiky

Zahraničné celebrity

Meno vojvodkyne zo Sussexu je skloňované tak, ako nikdy predtým. Dôvodom nie je len výstup z kráľovskej rodiny, ale aj aktivity, ktorým sa venuje - a zdá sa, že z nich nepoľavuje.

Aj keď Meghan Markle pôsobila ako herečka už dlhé roky predtým, než sa stala oficiálnou priateľkou princa Harryho, najväčšiu pozornosť prilákala práve so vzťahom s mladším synom princa Charlesa. Krásna americká herečka sa vtedy zo dňa na deň stala lákadlom pre paparazzov, ktorí sledovali každý jej krok. Ešte krátko predtým, než priznala vzťah s britským princom, si však Meghan zrušila všetky sociálne siete. 

Až po rokoch prehovorila, že dôvodom nebol ani tak vzťah s vplyvným predstaviteľom britskej monarchie, ako fakt, že jej instantný svet porovnávania ubližoval. Dnes sa o tejto téme snaží diskutovať a apelovať - a to v rámci osvety duševného zdravis. Ako príklad použila samú seba a jej pôsobenie v kráľovskej rodine, ktoré ju psychicky ničilo. 

„Skutočne som sa vtedy hanbila to povedať a hanbila som sa to hlavne priznať Harrymu, pretože viem, koľko strát už utrpel. Vedela som však, že keď to nepoviem, urobím to - a už som jednoducho nechcela byť nažive,“ šokovala v interview s Oprah, kde priznala okrem samovražedných myšlienok aj úzkosti, ktoré ju sužovali.

Prečítajte si: Evolúcia životného štýlu: Takto sa rokmi Meghan Markle menila, dnes je z nej úplne iný človek

Zameriava sa na to, čo ju baví 

Odkedy nie je Meghan súčasťou britskej monarchie, svoj čas venuje najmä svojej rodine a projektom, ktoré ju napĺňajú. Tým, že sa vzdala svojej oficiálnej úlohy - a tým pádom nie je povinná dodržiavať striktné pravidlá kráľovskej rodiny, sa môže venovať aj vlastným projektom. Jedným z nich bude zrejme aj vlastná kozmetická rada, na ktorej momentálne pracuje. 

Ako Meghan informovala ešte v minulosti na svojom blogu, skincare a kozmetika je pre ňu obrovskou vášňou. Novinárov tak neprekvapilo to, že ju prichytili vychádzať od Billa Gunthyho, zakladateľa kozmetickej spoločnosti, ktorá má za úlohu distribúciu viacerých celebritných značiek - medzi nimi aj kozmetickú líniu Jennifer Lopez. Nemalo sa jednať o prvé stretnutie, práve naopak - vojvodkyňa spolu so svojím manželom kozmetické sídlo navštívili niekoľkokrát.

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe