Presunúť na hlavný obsah

Byť sama sebou funguje: Sexi Ema Müller má pre ženy silný odkaz, ktorý každý deň aplikuje sama na sebe

Slovenské celebrity

Nádherná dcéra známej moderátorky a populárneho speváka, Ema Müller veľmi otvorene hovorí o svojom živote, radostiach aj ťažkostiach. Aj ona sa učila sebaláske a pre ženy, ktoré sú nespokojné samy so sebou má jasný odkaz!

Nesnaž sa podobať iným, ale skús sa cítiť čo najlepšie vo vlastnej koži

Je to už desať rokov, čo si zbalila kufre a už sa nevrátila. Nádherná a inšpiratívna Ema Müller žije vo Francúzsku a Paríž je už dnes jej druhým domovom. Pracuje v oblasti fashion PR, kde je mimoriadne úspešná, píše, venuje sa podcastom a je autorkou projektu Som bohyňa, prostredníctvom ktorého dáva ženám silu, cítiť sa vo vlastnom tele komfortne, dobre a šťastne.

Sama veľmi otvorene rozpráva o náročnom prijatí vlastného ja, sebaláske a aj ťažkostiach, či vnútornom prežívaní, ktoré v sebe denne, rieši každá jedna z nás. 

Nebojí sa otvárať tabuizované témy a priznáva, že aj ona máva hysterické nálady, plače občas bez dôvodu a nehrá sa na hrdinku, ktorá musí za každých okolností byť dokonalá. Toto veru cesta k šťastnému životu nie je. Mimoriadne inšpiratívna Ema, v tom má jasno. 

"Byť sama sebou funguje."

"Keď hľadáš lásku, pozri sa do zrkadla."

 

Vety, ktoré možno môžu znieť, ako klišé, ale sú mimoriadne pravdivé. My ženy totiž máme tendencie neustále sa s niekým porovnávať, bojovať medzi sebou, snažíme sa byť vo všetkom najlepšie a pritom nás ani len nenapadne zamyslieť sa, pre koho to vlastne robíme. 

"Si jediná svojho druhu. Nesnaž sa podobať iným, ale cítiť sa čo najlepšie vo vlastnej koži."

Táto mladá baba vyrastala v showbiznisovom prostredí, no vôbec to na nej nepoznať. Hoci sama viackrát priznala, že aj toto bola u nej cesta. Naučila sa pokore, rešpektu a robí veci tak ako ich cíti a aby z nich mala radosť. 

"Vždy si budem užívať tento bizarre svet à moi. Robiť všetko preto, aby ma tešili tie absurdné maličkosti, ktoré si sama vytváram. S hlavou vo vlastnej galaxii a telom vo svojich oblakoch. Chcem to tak. Pomáha mi to. A pomáhať si predsa musím." 

Jej bezprostrednosť, úprimnosť a otvorenosť, dáva ženám silu nájsť opäť stratenú úctu k sebe a skutočne sa jej darí v tomto smere pomáhať. My jej veľmi fandíme a Ema je dôkazom toho, že aj virtuálny priestor, môže mať pridanú hodnotu!

 

Celý rozhovor si môžete prečítať tu: V živote sú aj dôležitejšie situácie, než trápiť sa nad chlapom. Lucid otvorene o výchove svojej dcérky bez partnera 

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe