Presunúť na hlavný obsah

VIDEO: Na káve s topmodelkou Michaelou Kocianovou: Tomuto vďačí za svoj osobný úspech v modelingu

Feminity TV

Jedna z najúspešnejších slovenských topmodeliek, Michaela Kocianová, sa pohybuje vo svete modelingu už neuveriteľných 13 rokov. V rozhovore pre Feminity prezradila, čomu vďačí za svoj osobný úspech a tiež to, akú radu by dala začínajúcim modelkám.

Stretnutie s prekrásnou topmodelkou Michaelou Kocianovou prebiehalo presne tak, ako sme predpokladali a dokonca nás v mnohých smeroch aj príjemne prekvapilo. Očarujúca kráska s neuveriteľnou charizmou nás privítala so širokým úsmevom na tvári a vrúcnymi bozkami. Ranný rozhovor pri káve sa teda začal naozaj príjemne a Michaela nám v rozhovore porozprávala nielen o jej modelingových začiatkoch, ale aj o tom, čomu vďačí za svoju úspešnú kariéru.

Mohlo by vás zaujímať: VIDEO: Slovenská topmodelka Michaela Kocianová: Poznáme tajomstvo jej rozžiareného vzhľadu!

FEMINITY TV: Slovenská topmodelka Michaela Kocianová o svojej modelingovej kariére a tajnom recepte na úspech

Stále žiadaná

Pri pohľade na dlhonohú krásku s dokonalými mierami a iskrou v očiach je jasné, že vo svete modelingu je dodnes veľmi žiadaná a klienti o ňu majú stále veľký záujem. Zaujímalo nás, či existuje nejaký tajný recept na úspech a čomu vďačí za svoju sľubnú kariéru práve Michaela. „Ja som sa práve vrátila z Paríža, kde som bola s kamarátom a hovorila som mu, že panebože ja som v tomto biznise už vážne 13 rokov a on mi nato hovorí a čuduješ sa? Veď ty si si to naozaj vymakala,“ začala s úsmevom pôvabná topmodelka.

Neustále na sebe pracuje

Dokonalé krivky a hladká pleť však u nej nie sú len výsledkom genetiky. Pre svoju postavu a krásu sa snaží robiť ozajstné maximum, čo sa vo finálnej verzii u nej naozaj odrazí. „Ja sa fakt snažím. Neviem či to je tým, že sa vždy snažím vyzerať najlepšie ako môžem a možno to je aj tým, že ja aj chcem trošku. Je to však určite aj o šťastí,“ prezradila Michaela, ktorá je známa svojou ambicióznou povahou a veľkou motiváciou posúvať sa vpred. 

Dravosť a osobnosť sa v modelingu cenia

V súčasnosti štartujú castingy modelingovej súťaže Schwarzkopf Elite Model Look 2018, ktorej je krásna Michaela ambasádorkou. Zaujímalo nás preto, aký typ dievčaťa ju zaujme na castingoch a čo v sebe musí mať. „V prvom rade musí mať v sebe takú dravosť, pretože na svete je strašne veľa krásnych žien. Gisele Bundchen to tiež dosiahla tam kde je, iba vďaka tomu, že má takú osobnosť, akú má. Čiže musí mať niečo také v sebe, že chce niečo dosiahnuť,“ povedala jednoznačne.

Inšpirujte sa: Topmodelka Denisa Hromkovičová Dvořáková: Aké typy nádejných modeliek ju vedia zaujať?

Rada pre začínajúce modelky

V závere rozhovoru sa nám krásna topmodelka priznala, že ak by v začiatkoch svojej modelingovej kariéry dala viac na rady agentov a vycestovala do New Yorku skôr, tak by mohla byť niekde úplne inde. Jej rada pre začínajúce modelky teda znela jasne. „Bolo by to určite to, aby trochu viac počúvali svojich agentov. V zmysle takom, že oni vedia, čo robia a vedia, prečo to robia. Hlavne nech tie baby nesedia doma na Slovensku, musíte ísť fakt do zahraničia,“ dodala s úsmevom.

Staň sa aj ty modelkou alebo modelom. Castingy Schwarzkopf Elite Model Look SR 2018 sú najbližšie v týchto mestách

- Najčítanejšie -