Presunúť na hlavný obsah

Čaká ich kariéra tak, ako ich mamy? Z dcér známych Sloveniek rastú úspešné športovkyne, ale aj modelky

Slovenské celebrity

Sú síce dcérami slávnych osobností, no napriek tomu niektoré z nich už v útlom veku dokazujú, že sa v živote zrejme nestratia. O ktorých celebritných deťoch zrejme ešte budeme počuť?

Zuzana Šutjaková 

Zmáma slovenská vizážistka je mamičkou už 12-ročnej dcérky Simonky. Tá síce nepokračuje v maminých šľapajách a o svet módy sa príliš nezaujíma, no fyzickú podobnosť so svojou maminou nezaprie a už na prvý pohľad je jasné, koho je dcérou. 

„Ten čas tak rýchlo letí, pre mňa však bude vždy moje malé dievčatko, aj keď je to už slečna, ktorá mi rastie do krásy, v ktorej sa čím ďalej tým viac vidím a na ktorú som neskutočne pyšná,'' napísala k fotografii Zuzana, ktorá zároveň fanúšikom prezradila, že Simonka sa venuje profesionálnej gymnastike a tancu.

Barbora Krajčírová

Moderátorka sa len nedávno stala dvojnásobnou maminou a momentálne tak venuje svoju energiu nielen prvorodenej dcérke Amie, ale aj chlapčekovi Kristiánkovi. Práve Amia má však slušne nabehnuté na kariéru modelky. Jej anjelský vzhľad si všimli nielen fanúšikovia, ale aj klienti, s ktorými Barbora v rámci sociálnych sietí spolupracuje. 

Krásna Amia sa tak objavila hneď v niekoľkých módnych editoriáloch, ktoré Barbora nafotila a zdá sa, že ak sa rozhodne ísť cestou modelky, dvere v tomto fachu má nepochybne otvorené. 

Prečítajte si: Deň bez smiechu je stratený: Petra Nemcová si prešla životným peklom, kým našla šťastie

Soňa Müller 

O čosi staršia a samostatnejšia je už dcéra známej slovenskej moderátorky, Ema Müller. Tá síce zo začiatku pôsobila v rozdielnom odvetví, než jej rodičia, no zdá sa, že jablko nepadá ďaleko od stromu - a tak, ako jej mama, aj Ema sa obrátila k žurnalistike. Momentálne sa venuje ženským témam a hrdí na ňu môžu byť aj slávni rodičia. Okrem toho, že pôsobí v Paríži, kde sa pohybuje v módnej brandži, má aj vlastný stĺpček vo Vogue a venuje sa vlastným podcastom. 

„Mamine vždy všetko posielam a ona mi, bez mrknutia oka, alebo nejakého prehodnocovania rodinných vzťahov - hneď povie, čo si myslí. Pozerá sa na to aj z profesionálnej stránky, takže si to vieš predstaviť - tu rozprávaš príliš rýchlo, tu hltáš slová, tam to nie je spisovné. A ja sa potom urazím, poviem jej, že to je moja vec, že nech sa mi do toho nestará a nakoniec vždy urobím podľa nej,'' prezradila v rozhovore pre Feminity Ema. 

Magda Šebestová 

Jedna z našich najúspešnejších missiek a bývalá riaditeľka súťaže krásy sa môže pýšiť nádhernou dcérkou Ninou. Tá je dokonalou kombináciou rodičov už na prvý pohľad - a to nielen výzorom. Okrem peknej tváričky totiž zdedila aj športové nadanie, ktoré sa rozhodla Magda rozvíjať. Malá Ninka tak navštevuje hodiny tenisu a kto vie, možno už o pár rokov z nej bude športová hviezda, ktorá bude jedného dňa reprezentovať Slovensko. 

Mária Čírová

V umeleckom odvetví podobne, ako slávna mama, ostala aj dcéra slovenskej speváčky Márie Čírovej - Zoe. Tá v posledných týždňoch zažíva život pravej detskej celebrity a to vďaka možnosti zahrať si v populárnom slovenskom seriáli. „Zoinka dostala pozvanie na konkurz do Oteckov koncom roka 2020. Následne až do februára absolvovala štyri rôzne kolá kastingov a nakoniec si ju tvorcovia vybrali. Nikdy by nám to ani nenapadlo!'' prezradila Mária fanúšikom to, ako sa jej dcéra na televízne obrazovky vôbec dostala.

Nejde tak o žiadnu protekciu, ale o jej talent. Šikovné dievčatko to totiž nemá momentálne ľahké a natáčanie musí skĺbiť s individuálnym študijným plánom a svojimi záľubami. Zdá sa však, že jej to ide ako po masle a nemožno pochybovať o tom, že Zoe ešte na obrazovkách uvidíme.