Presunúť na hlavný obsah

Michaela Kocianová si udržiava perfektnú figúru. Na tajomstvo, ktoré jej formuje dokonalé nohy, nedá dopustiť

Slovenské celebrity

Patrí nielen k najfotogienickejším ženám na svete, ale zároveň sa pýši štíhlou postavou, ktorá jej umožňuje vykonávať kariéru modelky už dlhé roky. Zdalo by sa, že Michaela Kocianová skutočne vyhrala genetickú lotériu, no pravdou je, že zásluhu na tom má aj ona sama.

Meno slovenskej topmodelky sa v médiách skloňuje často. Aj keď Michaela Kocianová upustila od fashion prehliadiek a dnes ju na móle vidíme kráčať len príležitostne, faktom je, že svoju kariéru ani zďaleka nezavesila na klinec, práve naopak. Momentálne sa, ako sama pre Feminity priznala, sústredí na komerčný modeling a redukuje to, v akých kampaniach sa objaví. 

„Ako mladá som si užívala prehliadky, lietala som z jednej na druhú a bolo to skutočne náročné. Vtedy som neobľubovala komerčné veci. Dnes je to presne naopak a neviem si predstaviť, že by som mala byť opäť v kolotoči fashion weekov,'' uviedla pre nás na margo svojej terajšej profesie. Okrem spomínaných kampaní sa Michaela sústredí aj na vlastnú značku oblečenia. 

VIDEO: Michaela Kocianová sa ukázala aj na Schwarzkopf Elite Model Look 2021: Pozrite si, ako to tam vyzeralo

 

Prečítajte si: Simona Brnová prezradila recept na sexi krivky: Žila som v kalorickom deficite, až Jany ma naučil, ako sa udržiavať

Starostlivosť na prvom mieste

Michaela si ako modelka uvedomuje, že v jej povolaní zohráva veľkú rolu z časti aj jej vzhľad a celková vizáž, o ktorú sa prvotriedne stará. Aj vďaka tomu by jej v 32 rokoch mohla postavu závidieť nejedna tínedžerka. Štíhlu líniu podčiarkujú dlhé, vyrysované nohy, na ktoré môže byť modelka skutočne hrdá. Pri kratších šatách či odvážnejších kúskov sa totiž pozornosť často upriamuje na ne - a nielen tá mužská, ale aj ženská. 

Samotná Miša však otvrene priznáva, že aj ona si dáva pozor na figúru a svojmu telu dáva zabrať. Za svoj život vyskúšala niekoľko druhov športov, no pri formovaní nôh sa jej osvedčil najmä jeden, na ktorý nedá dopustiť už dlhé roky. 

„Nedám dopustiť na bicykel. Ja mám doma ten stacionárny, a tak som na ňom každý deň. Pustím si seriál, nech to rýchlejšie zbehne a makám,'' priznala nám a dodala, že lepšiu variantu, ktorá by jej pomohla dosiahnuť aspoň z časti podobný efekt, nenašla. Pri bicyklovaní totiž naše telo zapája nielen lýtka, ale aj predné a zadné stehenné svaly, čím sa zároveň formuje aj pozadie. Dôkazom toho je minimálne Michaela, ktorá zrejme nikdy nevyzerala lepšie.

Neprehliadnite: Slovenky, ktoré si zamilovali beh. Ako jediný dokáže vyformovať až takého perfektné telo

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe