Presunúť na hlavný obsah

Doháňa slávnu mamu? Dcéra Heidi Klum je nepochybne novou hviezdou modelingu

Zahraničné celebrity

Je mladá, krásna a okrem charizmy disponuje aj slávnym menom, ktoré jej o čosi viac otvára dvere modelingových možností. Reč je o staršej dcére známej nemeckej ikony, ktorá má našliapnuté na úspešnú kariéru.

Už takmer pred rokom sa odohral jeden z najväčších modelingových debutov súčasnosti. Najpopulárnejšia nemecká modelka Heidi Klum sa na titulke prestížneho magazínu Vogue objavila po boku svojej dcéry Leni, ktorú má zo vzťahu so starším talianskym milionárom Flaviom Briatorem. Jej krásu si médiá, ako aj módne korporácie, všimli už však oveľa skôr. 

Leni len pred pár týždňami oslávila 17 rokov a zdá sa, že už teraz je jasné, že ju čaká oslnivá kariéra. Od svojho debutu vo Vogue sa jej dostalo hneď niekoľko ďalších, veľkých príležitostí, o akých sa môže ostatným modelkám len snívať. Otvorene však priznáva, že aj ona si na túto kariéru musela počkať. 

„Prvá modelingová ponuka prišla, keď som mala 12 alebo 13 rokov a bola od značky, ktorú som rada nosila. V tom čase som prosíkala mamu, aby som sa mohla stať ich tvárou, no bez šance. Teraz rozumiem, že to bolo príliš skoro,'' vyjadrila sa Leni a dodala, že stále verila, že je len otázkou času, kedy sa stane úspešnou modelkou tak, ako jej mama.

Prečítajte si: Jeden z najdlhších rozvodov celebrít: Kedysi boli dokonalý pár, dnes si nevedia prísť na meno

Mama je po jej boku

Len pred pár dňami sa Leni objavila na prehliadke Dolce&Gabbana v Taliansku, kde ju jej mama ako najväčšia fanúšička prišla podporiť z prvého radu. Išlo o jej prvú, veľkú šou, na ktorej predviedla krátky, saténový model doplnený dychberúcou korunou. Na afterpárty sa už Heidi objavila po boku svojej dcéry a obidve doslova zažiarili - a to v strieborných róbach, ktoré z nich spravili hviezdy večera. „Stále doladená s mamkou,'' napísala k záberu na Instagrame Leni.

Za sebou má už aj prvý, vlastný cover magazínu. Na titulke nemeckého časopisu Glamour sa objavila presne na výročnom čísle. Pred 20-timi rokmi to bola práve jej mama, ktorá sa stala prvou tvárou obálky a zdá sa, že Leni nepochybne preberá jej žezlo. S mentorovaním a radami slávnej mamy niet pochýb, že má pred sebou ešte obrovské možnosti. 

Neprehliadnite: Dobehnúť otcovu slávu sa jej nikdy nepodarilo. Čo dnes robí jediná dcéra legendárneho Elvisa Presleyho?

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe