Presunúť na hlavný obsah

Jennifer Lopez otvorene priznala: V 18 som žila na ulici, no práve táto skúsenosť ma zrejme dostala tam, kde som

Zahraničné celebrity

Speváčka Jennifer Lopez je žena, ktorá fascinuje mnohých. Hoci dnes patrí medzi najúspešnejšie krásky svetového showbiznisu, kedysi žila na ulici. A veľmi otvorene, o tejto skúsenosti hovorí.

Verte sami v seba, to jediné vám pomôže k úspechu

Známa a obľúbená čokoládová kráska, herečka Jennifer Lopez, skutočne už roky vyzerá nádherne a aj po  50 - tke naozaj žiari. Pri pohľade na ňu má človek pocit, že minimálne objavila nejaký elixír mladosti. Skrátka Jenn je jasným dôkazom toho, že ak sa žena venuje sama sebe, prijme sa a má sa rada, odzrkadlí sa to aj na jej vzhľade. 

"Zdravé sebavedomie a autenticita, žene pridáva na atraktivite. Mne osobne to povedal vždy, každý jeden muž. Takže sa nechcite na niekoho podobať. Snažte sa byť najlepšou verziou seba samej," prezradila pre magazín People. 

Tento jej pohľad na seba, však nebol vždy samozrejmosťou a ona si prešla aj mimoriadne náročnejším obdobím. Jenn pochádza z chudobného Bronxu a prezradila, že v 18 žila ako bezdomovkyňa. Hoci jej mama túžila, aby išla na vysokú a tanec, ktorý zbožňoovala brala len ako hobby, ona to videla inak. Veľmi sa chcela tancu venovať profesionálne, preto odišla z domu a rozhodla sa ísť tou ťažšou cestou. 

Neprehliadnite: Na svoj vek vôbec nevyzerá: Ikona 90.rokov svojím sexi telom popiera zákony prírody, uhádnete, koľko má rokov?

Prespávala najskôr na matraci pred tanečným štúdiom kde trénovala, potom na pohovke v ňom, nemala peniaze na jedlo, no ani to ju nezlomilo ísť za svojim snom. Jej vnútorná túžba, dosiahnuť v tejto oblasti viac, bola silnejšia. A rozhodne túto skúsenosť neľutuje. 

"Myslím si, že práve toto ma posunulo tam, kde som. Od malička som vedela, že človek nič nedostane zadarmo a ak chceš byť úspešný, musíš makať. Moji rodičia pracovali naozaj tvrdo, otec dokonca aj v noci. Čiže vzor, že treba na sebe skrátka pracovať som mala vždy. Aj keď moja mama, nesúhlasila s cestou, ktorú som si zvolila, ja som vždy vedela, že je to dobré rozhodnutie."

Život na ulic ju v žiadnom prípade nezlomil, ale dodal je silu a vytrvalosť. Bolo jej jasné, že bez toho, aby sa do vecí pustila naplno a vložila do všetkého celé svoje ja, sa ďalej nepohne.

Prečítajte si: Kate Middleton prezradila trik, kedy je žena najkrajšia: Ak to pochopíte, zmení na vás pohľad aj okolie

Netrvalo dlho a z chudobnej tanečníčky sa stala slávna, uznávaná speváčka, herečka a módna návrhárka. Zahrala si vo viac ako 30 filmoch, urobila množstvo hudobných albumov a dnes sa jej ročný príjem pohybuje na úrovni 50 miliónov dolárov. 

"Ak niečomu veríte, choďte za tým. To je podľa mňa jediný zaručený recept na úspech."

Neprehliadnite: Spoznali by ste ju? Frontmanka skupiny Spice Girls sa zmenila na nepoznanie

 

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe