Presunúť na hlavný obsah

Chlapčenský look vymenila za sexi hrivu: Topmodelka Niki Lowrie je dnes iná žena ako pred pár rokmi, toto je za jej zmenou

Slovenské celebrity

Jedna z našich najúspešnejších topmodeliek Niki Lowrie si od začiatku svojej kariéry, prešla výraznými zmenami. A nielen vrámci vzhľadu. Čo ju formovalo a aká je dnes?

Aká bola Niki pred  10 rokmi a aká je dnes?

Niki pred 10 rokmi bola presne tá istá Niki aká som dnes, len o niečo menej sebestačná, pretože som bola ešte len na začiatku svojej kariéry. Viac bláznivá, pretože som mala na to vek a oveľa viac spontánna a odvážna. Aj keď musím povedať, že dodnes sa riadim svojim inštinktom a niekedy robím rázne rozhodnutia, čo možno navonok pôsobí ako spontánnosť, no v mojej mysli sa to veľmi dlho predtým premieta. 

Napríklad keď som mala asi 20 rokov, dostala som ponuku na prácu na vlasovú show. Dlho som nad tým nerozmýšľala a vlasy šli o asi 30cm dole.

Bolo to bláznivé, spontánne a zároveň aj oslobodzujúce. Keď človek dospeje a spozná ten pocit, že vlastne môže robiť a rozhodovať sa o všetkom sám za seba je to silná emócia. Našťastie v mojom prípade to zostalo v týchto extrémnych premenách iba pri vlasoch.

Kedysi si nosila skôr chlapčenský look, dnes máš nádhernú korunu krásy. Súvisia zmeny, práve s tvojou profesiou? 

Ako som už spomínala, bola to pracovná ponuka, ktorá má následne posunula oveľa viac aj v mojej kariére. Dievčat s krátkymi vlasmi, bolo málo takže ak presne taký typ hľadali, mala som väčšinou to šťastie, že som tu prácu dostala.

Neprehliadnite: Slovenky, ktoré si zamilovali beh. Ako jediný dokáže vyformovať až takého perfektné telo

V čom sa ty sama, cítiš krajšie a prirodzenejšie? 

Musím povedať, že vekom sa mi určite zmenil aj celkový životný štýl a tým pádom aj môj vzhľad. Určite sa cítim dnes už lepšie s dlhými vlasmi, ktoré zo mňa robia viac ženu.

A aj keď mám rada pohodlnosť a veľmi rada nosím aj mokasíny a oblekové nohavice, určite sa lepšie cítim v šatách s opätkami. Predsa len, každá žena sa chce páčiť a teda som žena, ktorá rada využije svoju ženskosť.

Čo by si odkázala svojmu mladšiemu ja? 

Šetri (smiech). Ale nie, keby som si to mala celé zopakovať, nič by som nemenila. V živote som veľa cestovala, spoznala veľa kultúr, videla krásne miesta, spoznala veľa zaujímavých ľudí.

A som veľmi rada, za všetko zlé aj dobré, čo som zažila, práve to zo mňa dnes robí človeka, aký som. 

Čo je na práci topmodelky najkrajšie a čo najťažšie?

V prvom rade by som skromne chcela podotknúť, že ja by som sa topmodelkou nenazývala, ale áno v mojej brandži som už veľmi dlho a robila som s rôznymi výnimočnými značkami a je to tak dodnes.

Najťažšie boli pre mňa asi odlúčenia a teda hlavne na začiatku, keď som veľa cestovala, vždy nové krajiny, noví priatelia, rodina ďaleko a stále iné miesta, časové posuny, náročné pracovné doby. Dodnes mi veľmi chýba môj domov, teda Slovensko a moja rodina a blízki. 

Chystáš sa vrátiť na Slovensko, či Miláno už je svojim spôsobom tvoj domov? 

Vždy som bola o tom presvedčená, že sa raz na Slovensko vrátim a teda cítim to tak aj dodnes, samozrejme nechávam to celé na osud a kam ma hlavne moja práca a súkromie zavedie. Domov je, vždy bol aj bude Slovensko.  

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe