Presunúť na hlavný obsah

Dcéra moderátora Martina Nikodýma má našliapnuté na sľubnú kariéru: Pozrite sa, ako z dievčatka vyrástla na dámu

Slovenské celebrity

Nádherná dcéra obľúbeného moderátora a včelára Martina Nikodýma - Emma Lea, vyzerá ako bábika. A už dnes je naozaj veľmi úspešná v mnohých oblastiach. O tom, že o nej budeme ešte veľa počuť, už teraz niet pochýb.

Modelka, herečka, či fotografka - umeleckú dušu v sebe jednoducho nezaprie

Nádherná a talentovaná dcéra obľúbeného moderátora, Martina Nikodýma, už dávno nie je malým dievčatkom. Vyrástla z nej očarujúca mladá dáma. Aj keď má iba 17 rokov, stihla už toho vrámci kariérnej oblasti naozaj dosť. Hoci je pre ňu samozrejme prvoradá škola, popri nej má ako koníček modeling, v ktorom sa jej skutočne darí. Väčšinou vrámci ponúk, pracuje zatiaľ na Slovensku, no robila už aj v Turecku.

Neprehliadnite: Slovenka Veronika prekročila hranicu milión sledovateľov: Nie všetko na sociálnych sieťach je umelé

S jej nádhernými očami, tvárou bábiky a skvelou figúrou je jasné, že bude naozaj úspešná, ak pri tom zostane. Zatiaľ to je vraj len pekná záľuba, vďaka ktorej sa jej otvára aj cestovateľský svet.

 

Emma je totiž rovnako ako aj jej známy otec, vášnivá cestovateľka. Práve s ním a bratom Adamom, majú toho už na travel liste naozaj dosť. Aj vďaka modelingu bola zvyknutá na kamery a showbiznisový svet jej nikdy nebol cudzí. Predsa v ňom od detstva vyrastala. 

Dokonca nafotila konceptuálnu sériu fotiek pre umelkyňu Máriu Švarbovú, predvádzala v zahraničí a najnovšie zažiarila aj v seriáli Pán profesor. To je zatiaľ jej prvá herecká skúsenosť, no podľa nás nebude poslednou. 

"Pán profesor sa mi veľmi páči, celý tím je priateľský, od štábu po hercov. Som veľmi rada, že môžem byt súčasťou takéhoto už úspešného projektu a teším sa na ďalšie nakrúcanie."

Prečítajte si: Chlapčenský look vymenila za sexi hrivu: Topmodelka Niki Lowrie je dnes iná žena ako pred pár rokmi, toto je za jej zmenou

"Keďže stále študujem na gymnáziu, tak sa venujem škole, no pomimo toho robím už od mala modeling, a nedávno ma začala baviť aj fotografia, pri ktorej som výbavu aj rady zdedila po obidvoch rodičov."

Emma je skrátka umelecká duša a o tom, že táto mladá kráska toho veľa dosiahne, nepochybujeme. Hoci je už teraz na výslní, nechýba jej rešpek a pokora. A to je v dnešnej dobe veľkou vzácnosťou. Len tak ďalej!