Presunúť na hlavný obsah

Dcéra Paula Walkera sa vydala. K oltáru ju viedol najlepší kamarát jej zosnulého ocka

Zahraničné celebrity

Ani osem rokov po smrti sa nezabudlo na charizmatického herca, ktorý sa preslávil najmä vo filmoch Rýchlo a zbesilo. Môže za to aj jeho dcéra Meadow, ktorá sa stará o otcovu spomienku - a napredovanie jeho odkazu.

Už od momentu, ako sa Paul Walker prvýkrát objavil na televíznych obrazovkách v úlohe Briana vo filme Rýchlo a zbesilo, si získal pozornosť najmä ženského publika. Mladý herec si to patrične uvedomoval a podľa jeho vlastných slov si túto pozornosť aj vskutku užíval. Nie je žiadnym tajomstvom, že bol neustále obklopený krásnymi ženami, s ktorými rád randil. Jedna z jeho kratších známostí však nečakane otehotnela a Paul sa tak stal oteckom skôr, než by čakal. 

Napriek tomu sa tejto úlohy zhostil ukážkovo a svojej dcérke venoval všetok svoj voľný čas. Krásna Meadow s ním dokonca istý čas žila a herec si ju strážil ako skutočnú princeznú. Médiá tak o jedinej dcérke Paula nemali žiadne informácie - len tie, ktoré sa herec sám rozhodol zverejniť. Aj tých bolo však len minimum. 

Všetko sa to zmenilo, keď mala Meadow len 15 rokov - a jej otec zomrel pri autonehode. Ako jediná dedička sa stala zo dňa na deň verejnou osobu, ktorá vystupovala v mene svojho otca. Okrem toho, že prevzala správu nad jeho majetkom či nadáciou, žalovala aj výrobcu auta, v ktorom herec posledný krát vydýchol. Spor vyhrala - ukázalo sa, že vozidlo neprešlo riadnou bezpečnostnou previerkou. 

Priateľstvo ako rodina 

Po smrti milovaného tatka však Meadow získala oporu v jeho najlepšom kamarátovi - hercovi Vin Dieselovi. O tom, že bol pre ňu náhradným ockom svedčí aj fakt, že si práve neho vybrala dnes už  mladá modelka ako človeka, ktorý ju bude sprevádzať k oltáru. 

Svadba, ktorú do poslednej chvíle držali všetci v tajnosti, sa odohrala začiatkom októbra. Dvojica si povedala svoje áno na pláži v Dominikánskej republike a obradu sa skutočne zúčastnili len tí najbližší. „Nevieme si predstaviť, žeby to mohlo byť viac perfektné a zároveň osobné. Bolo to ľahké a nieslo sa to v jednoduchom štýle. Boli sme bosí, tancovali na pláži, na konci sme mali nádherný ohňostroj,'' prezradila pre magazín Vogue Meadow, ktorá svoje áno povedala hercovi Louisovi Thornton-Allanovi.

Nevesta mala na svadbe oblečenú jednoduchú róbu z dielne Givenchy, ktorá sa do plážovej atmosféry skvelo hodila - a zároveň pôsobila elegantne a na úrovni. Tú však počas oslavy a zábavy po obrade vymenila za jednoduché tielko a dolný diel plaviek.

Neprehliadnite: Bohyňou aj tesne pred 60tkou. Demi Moore by mohla vzhľad závidieť nejedna mladá žena

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe