Presunúť na hlavný obsah

Bohyňou aj tesne pred 60tkou. Demi Moore by mohla vzhľad závidieť nejedna mladá žena

Zahraničné celebrity

Napriek tomu, že obdobie svojej najväčšej slávy má už pomaly za sebou, svojím vzhľadom pripomína staré známe - a to, že vek je len číslo. Ako to však robí?

Ešte predtým, než sa stala herečka Demi Moore jednoou z najslávnejších žien v Hollywoode, si prešla neľahkým detstvom. Okrem toho, že ju aj jej mamu opustil jej biologický otec, o pár rokov si zažila ďalšiu traumu - a to, že jej nevlastný otec, ktorý ju vychovával, spáchal samovraždu. Aj toto viedlo k tomu, že najmä tínedžerké obdobie bolo pre Demi mimoriadne náročné. Okrem toho, že holdovala alkoholu, mala problémy aj v škole a dalo by sa povedať, že od úplneho vyhorenia ju zachránil práve svet šoubiznisu. 

Jej netypická krása oslovila skautov agentúry Elite, ktorí jej otvorili dvere do modelingu. Už za pár mesiacov sa Demi objavila na viacerých titulkách magazínov a dokonca aj v odvážnejších photoshootingoch. Od tejto príležitosti sa však posunula ďalej - a to na filmové plátna, kde začala žiariť oveľa viac. Práve tam mladá kráska pochopila, že kamera ju láka viac než pózovanie pred fotoaparátmi, a tak sa zameriala na kariéru herečky. Zdá sa, že urobila viac než dobre. 

Povestná krása jej ostala 

Aj keď od jej najväčších debutov na televíznych obrazovkách ubehlo už viac než 30 rokov, zdá sa, že Demi si svoju povestnú krásu dokáže uchovať aj napriek neúprosnému času. Hoc jej na tvári pochopiteľne pribudlo niekoľko vrások, celkovo vyzerá mimoriadne mladistvo - a mnohí dokonca špekulujú o tom, či má za sebou krásna herečka aj plastické zákroky. Tie síce oficiálne nepriznala, no dodala, že tajomstvo jej krásy tkvie v niečom inom. 

„Už od detstva moja mama apelovala na to, že nie je dôležité čo robím, no stále je potreba svoju tvár vyčistiť a následne hydratovať,'' priznala pre Harper's Bazaar. „Apelovala tiež na to, aby som si stále nenatierala len tvár, ale aj krk a dekolt, nakoľko starne omnoho rýchlejšie,'' prezradila čitateľom ďalej a dodala, že obrovským plusom pre ňu je aj to, že nepije alkohol. Ten totiž pokožku vysušuje najmä zvnútra. 

„Nemám žiadne tajné, prekvapivé tajomstvo, ktoré by iní nevedeli. Faktom však je, že krása začína zvnútra a preto sa o to treba starať komplexne,'' dodala ďalej Demi, ktorá sa o svoje telo stará ukážkovo. Pravidelne navštevuje kozmetičku, ktorá jej aplikuje špeciálne procedúry určené práve na jej pleť. Patrí medzi ne aj terapia led maskou či šetrný peeling. 

Neprehliadnite: So svojím telom sa žena musí naučiť žiť: Kate Winslet o zbytočných diétach a o tom, ako sa dopracovať k spokojnosti so sebou

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe