Presunúť na hlavný obsah

Láska si ju nenašla, a tak si deti zaobstarala sama. Herečka zo Sexu v meste je hrdou mamou samoživiteľkou

Zahraničné celebrity

Niekedy sa osud s hercami poriadne zahrá - a rolu, ktorú stvárňujú, si prežívajú aj v osobnom živote. To je prípadom obľúbenej americkej herečky Kristin Davis, ktorá si prešla podobným príbehom.

Herečka Kristin Davis pochádzala z väčšej rodiny. Aj keď sa jej rodičia rozviedli ešte v čase, keď bola malým bábätkom, druhý manžel jej mamy sa ju rozhodol adoptovať. Nakoľko si z prvého manžela ''prinášal'' tri deti, Kristin vyrastala v spomínanej veľkej rodine, kde jej bolo umožnené takmer všetko. Okrem pevného zázemia mala možnosť študovať herectvo na jednej z lepších univerzít, nakoľko obidvaja jej rodičia pôsobili na významných postoch práve na vysokých školách.

Do New Yorku však herečka prišla s iným snom - a to založiť si vlastné štúdio jógy spolu so svojou kamarátkou. Popri tejto svojej vášni sa však ako vyštudovaná umelkyňa snažila uplatniť aj pred kamerou. Spočiatku to boli najmä malé, nevýznamné úlohy v známejších seriáloch. Debut prišiel pomerne neskoro, až v čase, keď mala 33 rokov. Vtedy bola obsadená do jednej z najikonickejších postáv najmä pre ženské publikum. Tvorcovia HBO si ju vybrali ako predstaviteľku Charlotte do seriálu Sex v meste.

Už od prvej epizódy bolo jasné, ako sa bude profilovať jedna z hlavných postáv známeho seriálu. Charlotte bola od prvej chvíle vyobrazovaná ako žena, ktorá túžila po svadbe, peknom manželstve, veľkej rodine. Aj keď jej život hádzal polená pod nohy a istý čas to vyzeralo, že sa jej tento sen nesplní, nakoniec sa to podarilo. Zaujímavosťou je, že tak isto to bolo aj v živote Kristin. 

Prečítajte si: Aj manželstvo po nevere sa dá zachrániť: Sarah Jessica Parker dokázala prekusnúť aj takéto sústo vo vzťahu

Nestretla pravú lásku 

Keďže zrod kariéry Kristin Davis nastal až pomerne neskoro, herečka otvorene priznala, že si to zle vyrátala. S najväčšou slávou, ktorá už po niekoľkých epizódach seriálu prišla, šla ruka v ruke aj zaneprázdnenosť. Hoc sympatická herečka v minulosti randila napríklad s Alecom Baldwinom, tá skutočná láska akosi neprichádzala. Žiaden z jej vzťahov jej nevydržal natoľko, aby povedala áno pred oltárom - až si jedného dňa uvedomila, že ak si chce splniť svoj sen byť matkou, musí sa sama chopiť šance. Aj keď to nie je tak, ako si vysnila.

„Bola som stále zaneprázdnená, nemyslela som na to, vkuse som pracovala... až keď som mala 38 rokov, zacítila som, že chcem byť mamou. To je už pomerne neskoro,'' priznala otvorene herečka, ktorá sa rozhodla absolvovať adopčný proces v tajnosti. K dcérke Gemme, ktorú sa zhodou náhod rozhodla pomenovať rovnako, ako svoju dcéru v seriáli, pribudol po siedmich rokoch aj braček Wilson. „Gemma chcela bračeka. Je skvelou veľkou sestrou a vo všetkom mi pomáha,'' uviedla v televíznej šou po tom, čo ju paparazzi prichytili na letisku s ďalším dieťatkom.

Obidve deti sú africko-amerického pôvodu a pre Kristin znamenajú všetko. Aj keď je na ich výchovu momentálne sama a je slobodnou mamičkou, každý moment s nimi si nesmierne užíva. „Najväčší luxus je, keď sa môžem ráno zobudiť a nemusím nikde ísť a jednoducho môžem byť so svojimi deťmi,'' prezradila zasa magazínu Haute Living a dodala, že aj keď na lásku nezanevrela, jej potencionálny budúci manžel musí byť špeciálny - a mať najmä puto s jej deťmi.

Neprehliadnite: Megan Fox a jej návrat do sveta šoubiznisu. Zažiarila nielen na slávnostnej udalosti, ale aj v novej kampani

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe