Presunúť na hlavný obsah

Neverili jej, nakoniec sa stala jednou z najslávnejších žien sveta. Jennifer Lopez otvorene o svojej kariére

Zahraničné celebrity

Má po 50-tke, no napriek tomu patrí k najpopulárnejším divám v šoubiznise. Meno Jennifer Lopez je k dnešnému dňu ikonické - no niet sa čomu čudovať, pôvabná kráska si ho vybudovala sama.

Pôvod latinsko-americkej divy siaha až do Puerto Rica, odkiaľ sa jej rodičia nelegálne prisťahovali do Spojených štátov za lepším životom. V Bronxe, štvrti New Yorku, kde sa usadili, vyrastala Jennifer spolu so svojimi rodičmi a troma sestrami v malom byte, kde sa delili o jednu izbu. Napriek chudobe, ktorá bola pre rodinu dlhé roky príznačná, sa držali prísnych tradícii. Okrem toho, že pre nich bolo dôležité vzdelanie, rodičia dbali aj na dodržiavanie náboženských zvkov. Pravidelné návštevy kostola, obmedzené vychádzky von či zákaz vyzývavého oblečenia boli len zlomkom toho, ako kedysi JLo žila.

Už v tom čase však bola Jennifer ovplyvnená latino hudbou, ktorá jej prúdila v žilách. V Bronxe sa s ňou stretávala na dennom poriadku - a k tomu všetkému jej učaroval aj tanec. Po skončení strednej školy sa zamestnala v právnickej firme a zároveň nastúpila na štúdium podnikania, no krátko na to s ním sekla. Rozhodla sa ísť za svojím srdcom a venovať sa tancu a spevu, ktorý ju ťahal už od detstva.

Prečítajte si: Prekvapenie od Meghan Markle. Na trh prichádza s vlastnou značkou kozmetiky

Podporu nemala 

Rodičia boli podľa slov samotnej speváčky z jej rozhodnutia sklamaní. Jej mama sa dokonca rozhodla svoju dcéru vyhodiť z bytu a osem mesiacov s ňou neprehovorila ani slovo. Neverila jej, že sa rozhodla dobre - a myslela si, že tým, že na svoju dcéru bude vyvíjať psychický tlak, zmení svoje rozhodnutie. Nakoniec však dopadlo všetko inak, než si myslela - a z Jenn je dnes jedna z najslávnejších žien sveta, ktorá aj vďaka svojmu rozhodnutiu zabezpečila rodine bohatstvo, o akom sa im ani len nesnívalo. 

„Niekedy moje veľké ambície a sny robili ľudí okolo mňa nervóznymi. Vraveli mi, že keď budem umelkyňou, nebudú ma brať vážne ako podnikateľku,'' prezradila JLo nedávno. S podobným scénarom sa totiž stretáva aj dnes pri budovaní svojej vlastnej značky. „Čím viac vravia, že niečo nemôžem, tým viac viem, že to jednoducho musím dokázať,'' dodala diva.

Len nedávno sa na trhu objavila jej kozmetická značka, ktorá ma rozhodne obrovský potenciál. To, ako vyzerá JLo je skutočne pre mnohých obdivuhodné - a jej skutočný vek, 52 rokov, by jej tipoval len málokto. Speváčka sľubuje, že práve používanie jej nových výrobkov dokáže žene uchovať mladosť a zároveň pleti dodať potrebnú hydratáciu. 

Neprehliadnite: So svojím telom sa žena musí naučiť žiť: Kate Winslet o zbytočných diétach a o tom, ako sa dopracovať k spokojnosti so sebou

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe