Presunúť na hlavný obsah

Nová hviezda seriálu Sex v meste. Inšpirujte sa jej nadčasovým štýlom, ale aj beauty rutinou

Lifestyle

Dlho očakované pokračovanie známeho ženského seriálu sa konečne dočkalo svojej premiéry. Okrem zaujímavej zápletky Sex v meste prekvapil aj novými, štýlovými postavami - a jednou z nich je nepochybne herečka Nicole Ari Parker.

Nová séria populárneho seriálu Sex v meste s podtitulom Just like that, sa premiéry dočkala len pred pár dňami. Obrovské haló, ktoré so sebou priniesla, vzbudilo záujem ľudí z celého sveta - a ešte predtým, než mali diváci príležitosť nahliadnuť do nového deja príbehu, médiá priniesli informácie o nových postavách. Jednou z nich je aj Lisa Todd Wexley, štýlová mamička, ktorá sa objaví najmä po boku Charlotte. Na úlohu sa podujala americká herečka a bývalá modelka Nicole Ari Parker. 

Postava Lisy do scénara skvelo zapadla - a aj keď si mnohí mysleli, že práve pôvabná mamička nahradí ikonickú Samanthu, tvorcovia, ako samotná predstaviteľka Lisy, toto tvrdenie odmietajú. „Moja postava bola vytvorená ešte predtým. Každý si myslel, že pribudne iba jedna nová postava, ktorá automaticky nahradí Samanthu, ale tá sa nahradiť nedá,'' priznala Nicole, ktorá bola sama fanúšičkou tohto seriálu už od prvého zhliadnutia. Možnosť účinkovať v ňom brala ako obrovskú poctu a radosť v jednom. 

Štýlová aj v súkromí 

Už po zhliadnutí prvého dielu je jasné, že Nicole do seriálu sadla bez akýchkoľvek problémov. Zapadá najmä svojím štýlom, ktorý jej nie je cudzí ani v súkromí - a nájsť ju oblečenú zle je nemožnou úlohou. Môže za to nepochybne aj modeling, pri ktorom spolupracovala s rôznymi stylistami. Napriek tomu si však nepotrpí vyslovene len na drahé kúsky.

„Som mestské dievča. Takže aj keď mám na sebe minišaty, páčia sa mi čižmy. Miešam a spájam. Som veľmi eklektická, trochu Target a trochu Alexander McQueen. Neviem, ako to celé funguje, ale som vkusná, ale hlavne praktická. Moja postava je od vrchu po spodok móda ďalšej úrovne,'' opísala svoj štýl pre magazín Glamour a dodala, že sa neriadi najnovšími trendmi, akoby sa mohlo na prvý pohľad zdať. Dôležité je podľa nej nájsť samého seba, inak bude oblečenie len oblečením - a nevdýchnete mu žiaden život. „Neexistujú žiadne prešľapy ani omyly. Všetko je to vlastný štýl človeka,'' dodala.

To, že má 51 rokov, by Nicole uveril len málokto. Na svoj vek totiž vyzerá mimoriadne fresh. Na to má herečka jednoduchú odpoveď - a nie, nie je to zázračná genetika, ako tvrdia mnohé iné známe tváre. „Veľmi sa zaujímam o stravu a to, ako funguje telo zvnútra. Kokosový olej nevyužívam však len v kuchyni, ale aj na moju pleť a vlasy, nakoľko skvelo hydratuje,'' uviedla v dávnejšom rozhovore pre Essence.

Neprehliadnite: Sex v meste je späť: Pripomeňte si nesmrteľné outfity, ktoré sú chic aj dnes