Presunúť na hlavný obsah

Vianočná komédia s Ninou Dobrev. Romantický príbeh so zápletkou o dnešnej dobe vás chytí okamžite

Lifestyle

V predvianočnom období sú romantické filmy podľa prieskumov jedny z najvyhľadávanejších. Aj preto sa streamovacia plaforma Netflix postarala o novinku, ktorá vám spríjemní večer.

Len pred pár dňami sa na Netflixe objavila novinka s názvom Love Hard, ktorá okamžite zaujala Slovákov. Niet sa čomu čudovať - v hlavnej role sa objavila sympatická herečka Nina Dobrev, ktorá je pre divákov známa zo seriálu Upírske denníky či z rôznych romantických filmov. Aj tentokrát si v jednom z nich strihla hlavnú úlohu a v snímke Love Hard si zahrala postavu novinárky Natalie, ktorá si hľadá lásku v čase Vianoc. 

Prečítajte si: Netflixové must-see: Dokument o rodine Versace vás vtiahne do zákulisia prestížnej značky a rodiny

Prvky dnešnej doby 

Už od prvého momentu je film zaujímavý tým, že namiesto klasické lovestory scénaru skôr reflektuje dnešnú dobu. Hlavná predstaviteľka Natalie pracuje v ženskom magazíne a píše najmä o vzťahoch, ktoré jej, paradoxne vôbec nejdú. Aj preto sa rozhodne registrovať na zoznamke a skúšať šťastie online. Takmer okamžite natrafí na zaujímavého chlapa, s ktorým si rozumie už od prvého momentu. Okrem nekonečného písania si dvojica začne telefonovať a ich vzťah sa prehlbuje. 

Všetko sa to vyvrcholí v momente, keď sa Natalie rozhodne za svojou online láskou vycestovať - a to priamo v čas Vianoc. Tam prichádza prvá zápletka, ktorá ukazuje na to, že nie je všetko také, ako sa na internete zdá. Jej príbeh lásky sa poriadne zamotáva a skôr, než radostné chvíle, prežíva hlavná postava chaotické momenty, do ktorých sa zamotáva. Nechcene sa totiž dostane do úplne inej rodiny, akoby čakala.

Napriek tomu príbeh končí pekne a nečakane - a rozhodne nie je prototypom klasického nudného hollywoodského filmu. Na romantické momenty v ňom nie je núdza, no o čosi viac sa zasmejete. Podľa hodnotení táto snímka stojí rozhodne za pozretie - kladne ju totiž ohodnotilo až 86% divákov streamovacej platformy. Na romantický večer pri víne ako stvorená!

Neprehliadnite: VIDEO: Premiéra filmu Hlas lásky: Vznikol ako pocta a oslava kanadskej divy Céline Dionovej

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe