Presunúť na hlavný obsah

Z nenápadného herca sa stala svetová ikona. Predstaviteľ z filmu Gucci získal slávu po celom svete

Lifestyle

Aj keď nie je herec žiadnym nováčikom, faktom je, že sa o ňom ženské publikum dozvedelo najmä po stvárnení módneho mága Maurizia Gucciho.

Aj keď premiéru filmu House of Gucci stihol na Slovensku skutočne len málokto, už teraz možno povedať, že si snímka režiséra Ridleyho Scotta získala fanúšikov po celom svete. Ako dôkaz toho slúžia štatistiky zo susedného Česka, ktoré vravia, že sa na premiéru filmu vybralo rekordne veľa ľudí - čím sa sfilmový príbeh o rodine Gucci stal v kinách z jedným z najsledovanejších. Niet sa čomu čudovať, hviezdne obsadenie na čele s Lady Gagou či spevákom Jaredom Letom, značilo úspech už od začiatku. Kto je však Adam Driver, predstaviteľ hlavnej postavy? 

Prečítajte si: Lady Gaga v novom filme House of GUCCI: Ako Patrizia Reggiani hviezdi v šperkoch BVLGARI

Z vojaka herec 

Zdá sa, že Adam mal ambíciu preraziť vo svete šoubiznisu už ako tínedžer. Po ukončení strednej školy sa totiž hlásil na jednu z najprestížnejších umeleckých univerzít, kde ho však na prvýkrát nevzali. Rozhodol sa preto odísť slúžiť vlasti a vyše roka bol vojakom. Po návrate skúsil šťastie na prijímačkách opäť - no aj keď sa mu na školu podarilo nastúpiť a následne úspešne skončiť, rozbeh jeho kariéry bol o čosi ťažší. 

Popri malých rolách, ktoré ako herec získal, tak musel Adam pracovať aj ako čašník. Napriek tomu sa svojho sna stať sa hercom nikdy nevzdal - a aj to je dôkazom toho, prečo sa stal známejším až pomerne neskoro. V čase, keď ho začínal spoznávať svet, mal za sebou mnoho malých úloh, no až stvárnenie Kyla Rena vo filmoch Star Wars mu zabezpečilo slávu. 

Ženské publikum sa však o Adama začalo zaujímať až po jeho najnovšej úlohe - a to stvárnení Maurizia v spomínanej snímke o klane Gucciho. Jeho výkon bol natoľko excelentným, že sa ''hodnota'' herca zvýšila na neuveriteľných 16 miliónov dolárov a o jeho meno sa stalo jedným z najvyhľadávanejším za posledné dni.

Ľudia googlia nielen to, či má priateľku (pozn. redaktora Adam je šťastne ženatý už niekoľko rokov), ale aj to, či sa predsa len neobjavuje na sociálnych médiách pod skrytým pseudonymom. Nuž zdá sa, že o tomto hercovi budeme ešte len počuť - a ženské publikum si ho priam pýta do ďalších snímkov.

Neprehliadnite: Nové trailery k filmu House of Gucci: Odhaľujú veľa o skrytom hereckom talente Lady Gaga

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe