Presunúť na hlavný obsah

Darí sa mu v kariére, no nie v láske. Známy sexsymbol je opäť sám

Zahraničné celebrity

Už od momentu, ako sa objavil na televíznych obrazovkách ako sexi tanečník, si Channing Tatum dokázal získať srdcia milióny žien. V súkromí je to však, zdá sa, presne opačne...

Keď sa Channing počas natáčania filmu Let's Dance zoznámil s herečkou a profesionálnou tanečníčkou Jennou Dewan, zdalo sa, že ide o dokonalé spojenie. Dvojica zdieľala nielen rovnaké záľuby, ale aj názory a pohľad na život. Po desiatich rokoch manželstva však prišla správa, ktorá mnohých šokovala - a to, že sa rodičia malej dcérky rozhodli rozviesť a ísť oficiálne od seba. Dôvodom bolo, že viac, než zamilovaní partneri boli pre seba priateľmi, a tak sa rozhodli nebrániť v šťastí jeden druhému. 

Už krátko po rozchode ''zakotvili'' obidvaja v náručí iných partnerov. Zatiaľ čo sa Jenna zaľúbila do amerického herca a speváka Stevea Kazeeho, Channing začal randiť so speváčkou Jessie J. Mnohým udrela do očí najmä výrazná podoba speváčky s jeho exmanželkou, no zdalo sa, že táto dvojica je spolu šťastná. Po čase sa však začali schádzať a rozchádzať, až kým ich vzťah definitívne neskončil. Jenna, zdá sa, našla skutočnú lásku. Svojmu partnerovi stihla totiž porodiť už aj dcérku a spolu tvoria krásnu rodinku. 

Prečítajte si: Nový pár šoubiznisu. Kim Kardashian si nakoniec našla za hudobníka mladšiu náhradu

Nevyšlo mu to ani tentokrát 

Len pár týždňov dozadu sa v médiách objavila informácia, že Channing skúša šťastie po boku ďalšej hollywoodskej krásky - Zoe Kravitz. S dcérou známeho hudobníka sa spoločne objavovali nielen na oficiálnych akciách, ale aj v civile, kde sa neštítili prejavovať si lásku. „Zoe a Channing spolu randia. Začalo to ako priateľstvo, ktoré sa zrazu prehuplo v niečo viac. Boli dokonca spolu videní v reštaurácii v New Yorku, kde ku sebe mali veľmi blízko,'' prezradil vtedy zdroj z okolia páru pre web Eonline. Dnes sa zdá, že aj tento potencionálny vzťah však skončil. Len pred pár dňami bola Zoe prichytená na stretnutí so svojím bývalým priateľom Chrisom Pineom, ku ktorému sa mala veľmi blízko.

Channingovi to pravdepodobne opäť nevyšlo, no napriek tomu, že jeho milostný život stojí na bode mrazu, pre fanúšíkov má potešujúcu správu. V najbližšej dobe sa totiž bude natáčať pokračovanie Magic Mike, ktoré bude odvysielané platformou HBO. Úlohu ikonického Mikea si opäť strihne Channing a niet pochýb o tom, že po ďalšej časti úspešného filmu, sa minimálne jeho fanúšikovská základňa rozšíri.

Neprehliadnite: Nerozdelila ich ani obrovská sláva. Filmová Wonder Woman sa môže pýšiť ukážkovým vzťahom