Presunúť na hlavný obsah

Predsviatočný detox Scarlett Johansson: Inšpirujte sa jej jedálničkom, vďaka ktorému počas sviatkov nepriberiete ani kilo

Zahraničné celebrity

Je krásna, úspešná, mimoriadne talentovaná a vyzerá perfektne. Pozrite sa ako sa známa herečka, udržiava vo forme pred sviatkami. Jej detoxikačný plán si skutočne obľúbite.

Teraz som silnejšia a schopnejšia, ako som bola pred 10 rokmi

Táto žena kraľuje rebríčku najlepšie platených herečiek sveta, je milá, nežná, éterická a napriek tomu, že je dvojnásobnou mamou vyzerá skvele. V poslednom čase sa dostala do pozornosti najmä vďaka úlohe Black Widow v Marvelovkách, ale objavila sa aj v oscarovej dráme Marriage Story, ktorá jej rozhodne pridala na obľúbenosti a zvýšila kredit. 

Neprehliadnite: Od šedej myšky až po jednu z najznámejších modeliek sveta. Takto išiel čas s Terezou Maxovou

Ak sa pýtate ako sa jej darí udržiavať v bezchybnej forme, jej recept je pomerne jednoduchý. Nedá dopustiť na týždňový detox, ktorý praktizuje najmä v predvianočnom období, alebo v čase, keď potrebuje expresne rýchlo zhodiť. Efektívne, účinné a na prečistenie tela skvelá voľba.

Striedmosť a jednoduchosť, ktorá funguje

Známa kráska si naordinuje túto kúru vždy týždeň pred Vianocami. Práve to jej pomôže odľahčiť telo a v čase, keď si potom dopraje niečo naviac. Tak sa to totiž vôbec neprejaví na jej postave. Celkový predvianočný detox podľa Scarlett je založený na ovocí a zelenine.

Ide o druhy, ktoré prečisťujú črevá a vďaka vysokému obsahu vlákniny podporujú trávenie. Navyše detoxikujú, pomáhajú zbaviť sa nahromadených toxických látok, ktoré môžu zabraňovať chudnutiu. Dôležité je však uvedomiť si, že nakoľko ide o veľmi jednostranný jedálniček, nemôžete ho držať dlhšie ako sedem dní.

7 dňový detox podľa Scarlett

1. - 3. deň

  • Raňajky: 250 g malín a čučoriedok
  • Obed: uhorka, mrkva a nastrúhané jabĺčko
  • Večera: 150g ovocného šalátu z marhúľ a sliviek

4. - 5. deň

  • Raňajky: horúca kaša z ovsených vločiek zaliata mandľovým mliekom s trochou jahôd
  • Obed: 250 g šalátu z chia semienok, paradajok a papriky 
  • Večera: smoothie z čučoriedok

6. - 7. deň

  • Raňajky: ananás, kiwi a polovica banánu
  • Obed:  paradajková polievka
  • Večera: 150 g čučoriedok

Okrem toho je mimoriadne dôležitý pitný režim. Nie je to len klišé, ale naozaj to má na formovanie tela a detoxikáciu značný vplyv. Denne si aj počas detoxu, Scarlett dopraje viac ako 2,5 litra vody v kombinácii s bylinkovými čajmi. 

Prečítajte si: Po slávnych rodičoch zdedil to najlepšie. Spoznali by ste, koho synom je začínajúci model?

Známa kráska odporúča udržiavať sa v tomto smere vo forme po celý rok. Ideálne je urobiť si takúto očistnú kúru každé dva, či tri mesiace. Vtedy totiž vždy akosi prirodzene naštartujete metabolizmus. 

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe