Presunúť na hlavný obsah

Po slávnych rodičoch zdedil to najlepšie. Spoznali by ste, koho synom je začínajúci model?

Zahraničné celebrity

Len nedávno oslávil 21 rokov, no už teraz je jasné, že využíva svoj potenciál naplno. A to nielen v oblasti modelingu, ale aj vzdelania, na ktoré syn slávnej modelky dbá.

Už od prvého okamihu, ako ukázala topmodelka Tereza Maxová verejnosti svojho syna Tobiasa, ktorého má s bývvalým dánskym športovcom Frederikom Fetterlinom, bolo jasné, že jej syn zdedil nielen zaujímavé a priam ukážkové črty tváre, ale aj silnú charizmu. Mladý Tobias na seba pútal pozornosť všade, kde sa po boku slávnej mamy objavil, a tak sa nemožno čudovať tomu, že aj jeho svet modelingu zlákal. 

Prvoradé je vzdelanie 

Tobias, ktorý len pred pár dňami oslávil 21 rokov, stihol zažiariť už v niekoľkých kampaniach. Medzi najvýraznejšie patrí spolupráca s mamou pre značku Dsquared2, v ktorej obidvaja predviedli limitovanú edíciu. Výťažok z ich predaja poputoval rodinám, ktoré sa nachádzajú v krízovej situácii a potrebujú urgentnú pomoc. Nie je totiž tajomstvom, že Tereza už dlhé roky spravuje Nadáciu pre opustené deti a práve aj svojím vplyvom apeluje na oblasti, ktoré by nemali ostať bez humanitárnej pomoci. 

K charite má blízko aj Tobias, ktorý modelku sprevádzal hneď na niekoľkých dobročinných akciách. Faktom však je, že momentálne s mamou netrávi už toľko času, akoby sa na prvý pohľad zdalo. Mladý muž totiž žije na striedačku v Českej republike spolu so svojou mamou a jej dlhodobým partnerom, obchodníkom Oymenemom Burakom a v Londýne, kde momentálne študuje. 

Práve štúdium je dôvodom, prečo sa momentálne na kariéru modela nezameriava naplno, ale využíva aj svoj vedomostný potenciál. Dostať sa mu podarilo na jednu z najprestížnejších univerzít sveta - a to Univerzitu v Londýne, kde momentálne študuje archeológiu. 

Či sa jedného dňa zameria na modeling tak, ako jeho mama, alebo ide len o dočasný job, ktorý neskôr nahradí spomínaným odborom, je zatiaľ vo hviezdach. Faktom však je, že nad tým, ako sa slávnym rodičom podaril, žasne aj samotná Tereza. „Chlapec nám nejako povyrástol. Pred 20-timi rokmi a teraz, v žiare reflektorov,'' napísala k záberom, ktoré porovnávajú Tobiasa. A ten veru vyrástol poriadne do krásy, čo poviete?

Neprehliadnite: Daniela Peštová môže byť na svojich chlapov hrdá. Po Yannickovi v spoločnosti ukázala aj mladšieho Paula Henryho

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe