Presunúť na hlavný obsah

Daniela Peštová môže byť na svojich chlapov hrdá. Po Yannickovi v spoločnosti ukázala aj mladšieho Paula Henryho

Zahraničné celebrity

Jedna z najúspešnejších českých modeliek Daniela Peštová sa radí nielen medzi najkrajšie, ale aj najobľúbenejšie tváre šoubiznisu. Niet sa čomu čudovať - krásna Češka totiž dokáže zaujať hocikde, kde príde.

Aj keď je život modelky Daniely Peštovej v médiách rozoberaný na pravidelnej báze, na rozdiel od iných celebritných tvárí na seba nepúta pozornosť škandálmi či kontroverziou, práve naopak. Už na prvý pohľad je jasné, že úspešná modelka, ktorá ako prvá Češka kráčala po móle značky Victoria's Secret, žije harmonickým a pokojným životom. 

„Pri prvých foteniach som sa hanbila, cítila nekokomfortne,'' priznala Daniela v minulosti pre magazín Harper's Bazaar a dodala, že pre ňu bolo o čosi ťažšie prezliekať sa pred všetkými, byť v spodnej bielizni a popritom pózovať. Na pozornosť nebola zvyknutá, no tento fakt musela prijať. Dnes je totiž stredobodom pozornosti takmer všade, kde príde - a to aj v prípadoch, keď po móle nekráča. 

Prečítajte si: Okuzľujúca Daniela Peštová so synom Yannickom: Dnes je z neho šikovný mladý muž, úspešný vo svete

Sprevádzaná milovanými chlapmi 

Len pred pár dňami sa Daniela objavila na prestížnom finále Schwarkopzf Elite Model Look, kde z prvého radu pozorovala nové tváre snažiace sa dobyť modelingový svet. Na móle sa však predsa objavila na pár minút, aby vyhlásila víťazov. Aj to stačilo na to, aby okúzlila publikum a fotografov. Okrem prirodzeného šarmu za to mohla nepochybne aj čierna elegantná róba značky Alexander McQueen, ktorá zvýrazňovala jej ženské krivky. 

V galavečer jej robil spoločnosť jej starší syn Yannick, ktorého má so svojím bývalým partnerom. Ten sa o svet módy zaujíma rovnako, ako jeho mama, a tak sa zdá, že jablko ďaleko nepadá od stromu. 

O čosi väčším prekvapením však bola prítomnosť jej mladšieho syna Paula Henryho, ktorý Danielu doprevádzal na Mercedes-Benz Prague Fashion Weeku. 12-ročný chlapec, ktorého má modelka so slovenským hudobníkom Paľom Haberom, inklinuje viac k hudbe než k móde, no napriek tomu sa rozhodol tráviť čas so svojou mamou. 

„Nebol to jeho nápad sem vyraziť, pretože tento svet ešte nesleduje. Opýtala som sa ho však, či by so mnou šiel a on šiel, tak som rada,'' prezradila Daniela pre české médiá. Kto vie, či sa Paulovi tento svet zapáči rovnako, ako Yannickovi - isté však je, že rovnako, ako ten starší, aj on je na svoju mamu nesmierne hrdý a má s ňou dobrý vzťah.

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe