Presunúť na hlavný obsah

Dcéra známej tanečníčky oslávila narodeniny. Svojím talentom vyráža dych už teraz

Slovenské celebrity

Má len 13 rokov, no za sebou už desiatky vystúpení, úspešných súťaží a dokonca aj niekoľko mini hereckých úloh. Iveta Tkáčová môže byť tak na svoju dcérku skutočne hrdá.

Bývalá profesionálna tanečníčka Iveta Tkáčová má pohyb v žilách. Ešte počas štúdia sa venovala modernému tancu, hip-hopu, stepu, neskôr gymnastike a baletu. V čase svojej kariéry sa jej dokonca podaril nemalý úspech - a to umiestniť sa na nádhernom 3.mieste na majstrovstvách Európy v kategórii Formácie. Dnes už síce netancuje súťažne, no tanec je neodmysliteľnou súčasťou jej života.

Úspešná Slovenka už pred viac ako 10-timi rokmi založila obľúbenú tanečnú školu Riverpark Dance School Bratislava, v ktorej vyučuje skutočne široké spektrum tancov. Medzi jej srdcovky však nepochybne patrí zoskupenie Lollipops, ktoré sa venuje showdancu. Práve tam pôsobí aj jej staršia dcérka Karolína, ktorá zdá sa po mame zdedila veľa. Okrem lásky k pohybu však celkovo inklinuje k umeniu - a diváci ju už mali možnosť zahliadnuť vo filme.

Prečítajte si: Mám 22 a budem mama: Nádherná Tereza Bizíková sa po tom, čo prezradila, že čaká bábätko, stretla s mnohými predsudkami

Nič nenecháva na náhodu 

Momentálne čaká dcéru tanečníčky veľká premiéra - a to úloha v muzikále School of Rock pod vedením Jána Ďurovčíka. V Karolínkinom prípade to bude prvýkrát, čo predvedie svoje talenty naraz a na divadelných doskách ukáže nielen svoje tanečné zdanosti, ale aj tie herecké a spevácke. Celé leto ju však sprevádzala neľahká príprava, ktorú ako začínajúca herečka musela podstúpiť. Všetky skúšania, generálky a iné povinnosti však zdá sa, zvládla s prehľadom. 

„Toto čarovné, pozitívne dievčatko má 13 rokov, nechce sa mi ani veriť, ako to letí,'' začala svoje krásne vyznanie Iveta, ktorá je na svoju dcéru patrične hrdá. „Obdivuhodný malý/veľký človiečik, od ktorého sa mám stále čo učiť,'' dodala tanečníčka. Tá pre Karolínku pripravila tortu, ktorá sa niesla v symbolickom, pracovno-radostnom duchu. „Moja najvyššia torta ever! Rockerská, keďže celé leto sa nieslo v duchu School of Rock a už 4.septembra nás čaká predpremiéra,'' oznámila zároveň fanúšikom radostnú správu.

Už teraz je jasné, že o Karolíne budeme ešte veľa počuť. Svoj úspech však nemá ''zadarmo'', práve naopak. Popri nácvikoch na muzikál stále poctivo trénuje aj so svojou spomínanou tanečnou skupinou, ktorá tiež nezaľáha na nápadité vystúpenia. Mladá tanečnica a herečka je však dôkazom toho, že tvrdá drina a v neposlednom rade disciplína sa vyplatí - a to bez ohľadu na to, koľko sviečok z torty sfukujete.

Neprehliadnite: Moderátorka Lenka Raimanová leto zbožňuje: So svojimi tromi chlapmi si užila akčnú dovolenku

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe