Presunúť na hlavný obsah

Nový pár šoubiznisu. Kim Kardashian si nakoniec našla za hudobníka mladšiu náhradu

Zahraničné celebrity

Okolo klanu Kardashian je stále rušno. Najnovšie sa o to postarala hlavná predstaviteľka, ktorá si našla viditeľne mladšieho partnera.

Manželstvo Kim Kardashian a hudobníka Kanyeho Westa bolo pre mnohých nepochopením. Faktom však bolo, že v skutočnosti obidve kontroverzné celebrity sa skvelo dopĺňali. Zatiaľ čo hudobník podporoval kariéru svojej manželky, ktorá si svoju slávu postavila najmä na škandáloch, Kim tolerovala jeho nie stále úplne korektné správanie. Nie je totiž žiadnym tajomstvom, že Kayne West trpí bipolárnou poruchou a zdá sa, že jej liečbu nemá stále pod kontrolou.

Prvé problémy sa začali objavovať po narodení ich spoločnej dcérky North. Vtedy sa hudobník riadil impulzmi až natoľko, že ublížil najmä svojej manželke. „Počas druhého tehotenstva vyzeráš bohovsky. Tvoje telo prijalo to svinstvo. Stala sa z teba dobrá mrcha,'' verejne vyhlásil rapper na adresu svojej manželky. Neskončil len tam. Počas volebného obdobia, kedy chcel sám kandidovať za prezidenta Spojených štátov priznal, že si prial, aby Kim šla na potrat. To, že to prezradil svetu, Kim samozrejme poriadne rozčúlilo, čomu  spevák údajne nerozumel.

Urazil však nielen ju, ale aj jej mamu, Kris Jenner, ktorá sa naňho kvôli tejto informácií nahnevala, no zdá sa, že si z toho Kanye opäť ťažkú hlavu nerobil. O pár dní na to svoju svokru verejne prirovnal k Hitlerovi kvôli svojmu údajnému diktátorskému správaniu.

Prečítajte si: So slávnou šou zrejme neskončili. Známe Kardashianky pripravujú pre fanúšikov ďalšie prekvapenie

Comeback sa nekonal 

Napriek tomu sa istý čas pošuškávalo, že to dvojica dá predsa len dokopy. Kayne totiž obnovil manželský sľub s Kim počas počúvania svojho nového albumu, keď sa Kardashianka objavila v svadobnej róbe. Zdalo sa, že si pár k sebe našiel opäť cestu a rozhodol sa hodiť nezhody za hlavu, no opak bolo pravdou. 

Aj keď sa on rozišiel s modelkou Irinou Shayk, Kim naňho nepočkala a aj ona si našla náhradu. Zdá sa však, že s ňou to myslí skutočne vážne, nakoľko mladého komika zobrala už aj na rodinnú oslavu. Pete Davidson, ktorý bol kedysi snúbencom Ariany Grande a partnerom modelky Kaii Gerber, sa s ňou spočiatku objavil v krátkej dokrútke - a neskôr ich paparazzi prichytili na romantickej večeri. Cestou tam sa držali za ruky, a tak je jasné, že ich vzťah je už oficiálny. 28-ročný komik si pozornosť 40-ročnej Kim nepochybne užíva a zdá sa, že aj ona jeho. Či im to však vydrží, je otázne.

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe