Presunúť na hlavný obsah

Bella Hadid sa po prvýkrát prihovorila fanúšikom so slzami v očiach. Nie je všetko také, ako sa zdá na Instagrame

Zahraničné celebrity

Sociálne siete vytváraju často predstavu o dokonalosti. Napriek tomu, že ide o ''instantný svet'', mnoho ľudí stále zabúda na to, že to, čo je na platforme prezentované, nie je realita. Potvrdila to aj jedna z najznámejších modeliek sveta.

Už od momentu, ako tínedžerka Bella Hadid vstúpila do sveta modelingu, všetkým bolo jasné, že má pred sebou veľkú kariéru. Aj keď sa pred fotografov podstavila podstatne neskôr, než jej staršia sestra Gigi, ktorá bola modelkou už od útleho veku, čoskoro ju druhá dcéra bývalej modelky Yolandy Hadid dobehla. 

Dnes patrí Bella k najúspešnejším modelkám sveta. Okrem toho, že predvádzala pre prestížne značky, medzi ktoré patrí napríklad Chanel, Marc Jacobs, Givenchy či Versace, má na konte aj stovky tituliek na prestížnych módnych magazínoch. Nebolo to tak dávno, čo Bellu dokonca odborníci označili za najkrajšiu ženu sveta. Podľa nich je totiž práve tvár palestínsko-holandsko-americkej modelky dokonalo symetrická a spĺňa všetky štandardy krásy. 

Modelku aj vďaka tomuto označeniu sleduje na sociálnych sieťach viac než 47 miliónov ľudí, a tak nemožno pochybovať o tom, že má veľký vplyv. Aj keď sa jej život môže zdať rozprávkovým a okrem toho, že je Bella krásna, má milujúcu rodinu a v neposlednom rade miliónové zárobky, aj ona sa v súkromí trápi. Dôkazom toho je srdcervúci záber so slzami v očiach, ktorý zverejnila pred pár dňami. 

Prečítajte si: Sarah Jessica Parker sa objavila na titulke Vogue. Vyjadrila sa k negatívnym komentárom o jej vzhľade

Priznala psychické problémy 

Hadid už v minulosti priznala, že hoc mala krásne detstvo, prvé psychické problémy sa objavili už v čase, keď bola tínedžerkou. Mladá Bella si zažila šikanu, ale aj výsmešky, kvôli ktorým začali pochybnosti o vlastnej hodnote. Aj keď je dnes žiadanou modelkou, trauma z tohto obdobia neustúpila a z času na čas sa prejavuje. Spúšťačom sú aj sociálne siete, od ktorých si Bella rozhodla dať pauzu.

„Takto približne vyzerá každý môj deň, každý môj večer, už roky,'' napísala k záberom, na ktorých plače, Bella. Ešte predtým, než fanúšikom porozprávala o svojej úzkosti, s ktorou bojuje už dlhé roky, dodala silu prostredníctvom krásneho textu. V ňom vyzývala všetkých, ktorí trpia psychickými ťažkosťami, aby vyhľadali pomoc a aby nezabúdali na to, že každý zlý moment pominie a v každom tmavom tuneli je svetlo.

„Trvalo mi dlho, kým som si to uvedomila. Už som sa veľakrát zrútila a vyhorela a tak viem; ak na sebe dosť tvrdo pracujete, trávite čas osamote s tým, aby ste pochopili svoje traumy, ich spúšťače, ale aj radosti či svoje rutiny, budete vždy schopný to zvládnuť a dozvedieť sa viac o svojej vlastnej bolesti, čo vám ju pomôže prekonať,'' uviedla ďalej modelka a dodala, že práve tento čas teraz potrebuje ona: „to je všetko, čo od seba môžete žiadať. Nie som si istá prečo, ale je stále ťažšie nezdieľať tu svoju skutočnú pravdu.''

Táto správa prekvapila skutočne aj tých najväčších fanúšikov - minimálne na sociálnych sieťach sa totiž zdalo, že Belle sa v poslednom období darí. Okrem toho, že má po boku novú lásku, sa jej kariéra naďalej rozbieha a na nedostatok práce si rozhodne sťažovať nemôže. Samotná modelka je však dôkazom toho, že to, čo zdieľame na Instagrame, je skutočne len ústrižok z nášho života, ktorý chceme ostatným prezentovať.

- Najčítanejšie -