Presunúť na hlavný obsah

Od Beckhama k ďalšiemu vplyvnému mužovi. Mladá modelka sa zrejme stane súčasťou klanu Kardashian

Zahraničné celebrity

Zdá sa, že svet je skutočne malým miestom. Minimálne ten šoubiznisový, nakoľko sa v ňom slávne páry doslova miešajú.

Meno britskej modelky Hany Cross sa stalo známe po tom, čo sa objavila po boku Brooklyna Beckhama. Mladá kráska bola jednou z najlepších priateliek jeho sesternice, a tak ich zoznámenie prebehlo práve cez ''rodinu''. Aj keď sa zdali ako ukážkový pár, pravda bola niekde inde. Na oficiálnych podujatiach sa totiž neštítili hádať a nejeden z ich sporov zachytili paparazzi. To sa pochopiteľne nepáčilo Beckhamovcom, ktorí si držia imidž stabilnej rodiny. 

Napriek tomu, že Beckham pred Hanou pokľakol a požiadal ju o ruku, ich vzťah ani nie po roku a pol skončil. Dôvodom boli práve neustále spory, no nepochybne aj fakt, že sú obidvaja veľmi mladí. V tom čase mali približne 21 rokov a aj keď ich životné plány boli veľké a zaobstarali si spoločné šteniatko, nakoniec sa ich cesty rozdelili. 

Už o pár týždňov si Brooklyn našiel náhradu - a začal randiť s hollywoodskou herečkou Nicolou Peltz. O tri roky staršia blondína je zrejme pre mladšieho Beckhama tou pravou. Nielenže ju totiž požiadal o ruku, ale dvojica si zaobstarala spoločné bývanie. Páči sa aj Victorii, ktorá sa údajne teší z toho, že si jej najstarší syn konečne našiel samostatnú ženu a nie takú, ktorá sa chce na slávnom mene priživiť. Nicole je totiž dcérou miliardára a tak, ako o peniaze, ani o slávu rozhodne nemá núdzu. 

Prečítajte si: Priateľka Brooklyna Beckhama má za sebou niekoľko plastík, s prvou začala už v 17-tich: Spoznali by ste ju bez nich?

Za Brooklynom nezaostáva

Zdá sa však, že o nič horšie sa nemá Hana, ktorá aj kvôli vzťahu s Brooklynom získala pomerne slušnú základňu fanúšikov. Na sociálnych sieťach ju sleduje k dnešnému dňu viac ako 220-tisíc ľudí a toto číslo neustále rastie. Mladej modelke sa totiž podarilo získať niekoľko lukratívnych zákazok a spoluprácu so značkami ako Asos či Valentino. Núdzou rozhodne netrpí ani v súkromnom živote. Podľa najnovších informácií sa totiž stretáva s expriateľom Kourtney Kardashian, Scottom Disickom.

Scott je známy tým, že má slabosť na výrazne mladšie ženy. Len donedávna randil 38-ročný podnikateľ a model s 20-ročnou dcérou slávnej herečky Lisy Rinny. Ich vzťah nečakane skončil no zdá sa, že Scott dlho nesmútil.

Scott a Hana sa totiž ukázali na spoločnom rande len pred pár dňami a zdá sa, že o tejto dvojici budeme ešte počuť. Mladučká modelka je totiž presne typom Scotta, ktorý má byť podľa medializovaných informácií nešťastný z toho, že sa jeho ex a matka detí zasnúbila. Či mu zlomené srdce pomôže vyliečiť práve bývalka Beckhama, je otázne. Faktom však je, že v poslednom čase trávi až príliš veľa času v Los Angeles, kde sa Scott nachádza. Hana by sa tak mohla stať súčasťou ďalšej vplyvnej rodiny - a vymeniť Beckhamovcov za Kardashian.

Neprehliadnite: Dokonalá šoubiznisová rodinka. Beckhamovci si spolu preskákali neverami, ale aj škandálmi

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe