Presunúť na hlavný obsah

Rodina Kardashianiek sa rozrastá. Najmladšia členka Kylie Jenner čaká svoje druhé bábätko

Zahraničné celebrity

Napriek tomu, že je zo slávnych sestier najmladšia, budovaniu vlastnej rodiny sa nikdy nebránila. Aj preto nie je žiadnym prekvapením, že 24-ročná Kylie čaká ďalšie bábätko.

V čase, keď sa v šoubiznisovom svete začalo pošuškávať, že je Kylie Jenner tehotná s raperom Travisom Scottom, mala miliardárka len 20 rokov. Aj keď informáciu o tom, že nosí bábätko pod srdcom nikdy verejne nepotvrdila - a na sociálne siete pridávala archívne fotografie, ktoré fanúšikov utvrdzovali v tom, že nie je v požehnanom stave, ukázalo sa, že to tak skutočne bolo. 

Najmladšia sestra Kim Kardashian sa totiž rozhodla tehotenstvo prežívať len v kruhu svojich najbližších, bez toho, aby to riešilo okolie či bulvárne médiá. Na svojom Instagram profile oznámila príchod svojej dcérky Stormi nečakane s vysvetlením, že toto intímne obdobie bolo pre ňu najkrajším v živote. 

Vzťah s otcom malého dievčatka však miliardárke nevydržal. Už niekoľko týždňov po pôrode sa objavili správy o tom, že dvojica si dala pauzu - a išla od seba. Niekoľkokrát sa ešte schádzali a rozchádzali a v momente, keď sa už zdalo, že je defintívny koniec, prišla ďalšia správa. Ani tentokrát však nie je potvrdená samotnou Kardashiankou. Predpokladá sa však, že tak, ako pri prvom tehotenstve, ani tentokrát nemá záujem zdieľať s verejnosťou očakávanie druhého potomka. 

Prečítajte si: Deň najmladšej členky klanu Kardashian. Miliardárka Kylie Jenner zarába aj tým, že sa oblieka

Druhé bábätko plánovala

S informáciou prišli viaceré svetové médiá, ktoré sa odvolávajú na hneď niekoľko zdrojov z blízkeho okolia páru. „Kylie rozpráva o tom, že by chcela druhé dieťa pomerne často. Cíti, že je predurčená byť matkou,'' prezradil ešte pred rokom zdroj americkému webu Enews. 

S Travisom napriek faktu, že boli rozídení, k sebe mali blízko. „Ani jeden z nich sa nezaujímal o nikoho iného. Stále tu boli pre seba, podporovali sa, správali sa ako rodina,'' uvádza zdroj ďalej a tvrdí, že rozhodnutie Kylie mať ďalšie bábätko nebolo následkom žiadnej náhody. 

Informáciu o tehotenstve nepriamo potvrdil aj otec Kylie, Caitlyn Jenner„Len pred chvíľou som sa dozvedela, že už vyrastá ďalší,'' prezradila nepriamo v kampani. Či si to dvojica nechá aj tentokrát pre seba, je síce otázne, no veľmi pravdepodobné.