Presunúť na hlavný obsah

Po dlhých rokoch si ju láska našla. Modelka Bella Hadid ma po boku nového priateľa

Zahraničné celebrity

Patrí k najkrajším ženám sveta, no napriek tomu sa po jej boku dlho neobjavoval nikto. To sa už, zdá sa, je minulosť.

Napriek tomu, že krása je univerzálna a do dnešného dňa neexistuje merítko, ktoré by prezradilo, kto je krásny a kto nie, faktom je, že sa o to odborníci už neraz pokúšali. Práve jeden z experimentov, na ktorom sa podieľali aj plastickí chirurgovia či iní estetickí odborníci, preukázal, že najdokonalejšie črty tváre a celkový dojem vytvára práve modelka Bella Hadid. Tá je podľa nich, aj keď si prešla viacerými úpravami, jednou z najkrajších žien sveta. Niečo na tom bude - nakoľko sa 24-ročná topmodelka radí medzi najlepšie platené ženy sveta.

Aj keď Victoria's Secret Show oficiálne skončila a tým pádom sa Bella ukrátila o jednu z najprestížnejších ponúk, ktorá jej dopomohla k svetovej sláve, ktorú má teraz, ani zďaleka nezaľáha. Práve naopak - Bella je do dnešného dňa zárukou úspechu a kvality. Vedia to aj značky ako Versace, Jacquemus či Marc Jacobs, ktoré ju zakaždým obsadzujú do hlavných kampaní. 

Prečítajte si: Prezidentský pár snov? Príbeh lásky Jill a Joea Bidenových chytá za srdce

Láska po dlhých rokoch 

Hoc je vo svojom pracovnom živote mimoriadne úspešná, v láske mala Bella o čosi menšie šťastie. Ešte v roku 2015 začala randiť so spevákom známym pod umeleckým menom The Weeknd a ich vzťah bol skutočne senzáciou. Modelka sa objavila v spevákovom hudobnom klipe a The Weeknd zasa predvádzal šou počas spomínanej prehliadky Victoria's Secret. Ani veľká láska však nedokázala zachrániť fakt, že na seba dvojica nemala veľa času. 

„Obidvaja majú zaplnené životy povinnosťami. Je veľmi ťažké nájsť si čas na seba,'' prezradil zdroj z okolia páru po tom, čo ich vzťah začal pomaly upadať. „Stále sa však majú radi a chcú ostať priateľmi,'' uviedlo viacero ľudí z okolia dvojice. Po roku a pol sa síce ich cesty rozdelili, no na malú chvíľu opäť dali dokopy. Ani tentokrát ich vzťah však dlho nevydržal.

Po približne troch rokoch samostatnosti sa Bella predsa len zaľúbila. Jej vyvoleným sa stal art director Marc Kalman, ktorý je od modelky o deväť rokov starší. Dvojica sa svojim vzťahom už netají a je jasné, že si prítomnosť toho druhého užívajú naplno. Marc modelku dokonca sprevádzal aj vo francúzskom Cannes, kde navštívila filmový festival. 

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe