Presunúť na hlavný obsah

Christina Aguilera zmenila svoj imidž na nepoznanie. Z kedysi blonďavej drsňáčky je dnes sexi ryšavka

Zahraničné celebrity

Aj keď sa speváčka pohybuje na hudobnej scéne už vyše 20 rokov, za ten čas svoj imidž príliš nemenila. Výnimku urobila až teraz.

Popová speváčka Christina Aguilera patrí k celebritám, ktoré boli známe už od útleho detstva. Kariéru totiž začínala rovnako ako Britney Spears po tom, čo zahviezdila v detskej speváckej súťaži. Jej talent bol ocenený takmer okamžite. Intenzita a sila jej hlasu bola totiž skutočne obdivuhodná, a tak sa nemožno čudovať tomu, že sa sa ako tínedžerka stala Christina ikonou a vzorom pre svoje rovesníčky.

V čase, keď speváčka vydala svoj prvý úspešný singel, mala len 18 rokov. Producenti ju poprosili, aby nahrala soundtrack k filmu Mulan, čo značilo pre začínajúcu umelkyňu obrovskú poctu. Ani nie o rok na to vyšiel jej prvý album, ktorý zožal úspech. Aguilera si postupne začala vytvárať štýl, ktorý je pre ňu dnes už príznačným. Odhalené brucho, melír, piercing v nose či odvážne kostýmy - to bolo dominantou speváčky dlhé roky. 

Prečítajte si: Kontroverzná dcéra Madonny, polarizuje spoločnosť: Nemusím sa páčiť každému, podstatné pre mňa je, že som sama sebou

Zmena prišla až po rokoch 

Aj keď je nepochybne obdivuhodné, že sa Xtina, ako umelkyňu jej fanúšikovia nazývajú, našla a vytvorila si svojský štýl vystupovania, aj tí, ktorí jej fandili, apelovali na to, že sa zbytočne drží niečoho, čo jej jednoducho už nesvedčí. Obtiahnuté kostýmy pripomínajúce negližé totiž možno boli príťažlivé pred 20-timi rokmi, kedy sa na pódiách objavila po prvýkrát, no teraz 40-ročnej mamičke príliš nesvedčia. Len nedávno dokonca paparazzi zverejnili fotografie Christiny bez retuše a v porovnaní so sociálnymi sieťami by ste zrejme popovú divu na ulici nespoznali. 

Zdá sa však, že Christina prehodnotila svoje vystupovanie a štýl prezentovania. Okrem toho, že sa momentálne rozhodla vrátiť do hudobného sveta, sa viac než na pop a hip-hop zamerala na latino, ktoré jej je srdcu blízke. Vo svojom novom videoklipe, tak, ako aj na odovzdávaní cien, predviedla nový look. Blond hrivu si nechala zafarbiť na ryšavo a siahla po šatách, ktoré vyzdvihujú jej prednosti. Viac než rebelka pôsobí dnes už ako elegantná, no stále sexi dáma. Pri pohľade na najnovšie zábery možno dodať len jedno - a to, že speváčka sa našla a vyzerá lepšie než kedykoľvek predtým. 

Neprehliadnite: Ako plus size modelka si získala tisíce fanúšikov. Ashley Graham je symbolom toho, že krása nie je o veľkosti oblečenia

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe