Presunúť na hlavný obsah

Speváčka Adele otvorene o sebavedomí. Nabrať sa jej ho podarilo až po dlhých rokoch práce na sebe

Zahraničné celebrity

Napriek tomu, že Adele patrila od začiatku svojej kariéry k najobľúbenejším speváčkam sveta, sebavedomie prišlo až po rokoch. Konkrétne po tom, čo sa rozhodla spraviť obrovskú zmenu.

Už od prvého momentu, keď sa Adele objavila vo svete šoubiznisu, ľuďom zarezonovala v pamäti. Dôvodom nebol len jej výnimočný a nenapodobiteľný hlas, ale aj jej netypický výzor - na rozdiel od iných celebrít mala Adele k akejsi pomyselnej dokonalosti stále ďaleko. Práve to bolo jej silnou stránkou - napriek tomu, že speváčka nikdy nepatrila k šoubiznisovým kráskam, ktoré by nosili veľkosť S, poukazovala na sebalásku a fakt, že sa človek má prijať taký, aký je.

Ako však neskôr vyšlo najavo, napriek svojmu talentu a obrovskej základni fanúšikov, sa Adele nikdy necítila dostatočne sebavedomo. Nebolo to ani tak kvôli výzoru, ako o vlastnom názore na seba. „Došla do bodu, kedy sa necítila dobre. Vedela, že niečo musí zmeniť, nakoľko chcela byť zdravou mamou,'' prezradil zdroj z okolia speváčky magazínu People. Ten nenarážal len na fyzické, ale aj psychické zdravie, ktoré je rovnako dôležité.

Zmena životného štýlu 

Celá zmena, ku ktorej sa Adele pred dvoma rokmi podujala, tak nebola len o vzhľade. „Nikdy to nebolo priamo o tom, že chce schudnúť. To, že schudla, sa stalo aj kvôli tomu, že prestala piť alkohol a začala jesť zdravšie. Samozrejme, dnes miluje to, ako sa jej podarilo zmeniť aj výzorovo. Vďaka tomu je viac sebavedomá, oblieka sa inak a zdá sa šťastnejšia, než kedykoľvek predtým,'' dodal zdroj.

Táto premena však trvala istý čas, kedy si speváčka zvykala na nové návyky, ktoré jej pomáhali bojovať aj s démonmi v hlave. Ako sama totiž v rozhovore s moderátorkou Oprah priznala, po ukončení manželstva ju prepadli úzkosti, ktoré nedokázala ovládať. „Po rozvode som mala desivé úzkostné ataky. Bola som z nich kompletne paralyzovaná a zmätená, pretože som pri nich nebola schopná ovládať svoje telo,“ uviedla otvorene s tým, že práve nepríjemné pocity jej dávali pocit, že nie je dostatočne dobrá a že zlyhala. Racionálne sa na vec dokázala pozrieť až vtedy, keď sa ich zbavila - a to práve zmenou životného štýlu, kedy zároveň hojila aj nevyliečené rany z detstva. 

Neprehliadnite: Nádherná premena Adele. Z kedysi bucľatej speváčky je dnes sexi diva

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe