Presunúť na hlavný obsah

Lady Gaga v novom filme House of GUCCI: Ako Patrizia Reggiani hviezdi v šperkoch BVLGARI

Móda

Už čoskoro sa do kín dostane premiéra dlhoočakávaného filmu House of Gucci. Hlavnú herečku filmu, Lady Gaga, zdobí kolekcia BVLGARI High Jewelry a Heritage.

Každý fanúšik módy si nenechá ujsť trailer na netrpezlivo očakávaný film House of GUCCI. Lady Gaga ako Patrizia Reggiani má na sebe v kľúčových scénach projektu Ridleyho Scotta šperky značky Bvlgari. 

Čítajte viac: Životopisný film House of Gucci: Odkrýva nielen príbeh vraždy, ale aj vykreslenie módneho šialenstva a chamtivosti

Kostýmová výtvarníčka Janty Yates si vybrala úžasný náhrdelník z novej kolekcie „Le Magnifiche“ z platiny s 11 oválnymi rubínmi, 77 oblými briliantmi a diamantmi v pavé osadeniu. Skombinovala ich s náušnicami z rovnakej kolekcie, ktoré sú z platiny a zdobia ich dva oválne rubíny, oblé brilianty a diamantové pavé.

Pre postavu, ktorú hrá Lady Gaga, si dizajnérka vybrala tiež set Bvlgari Heritage - zlatý náhrdelník z roku 1991 s ametystami, citrínmi, ružovými turmalínmi, smaragdami, zafírmi a diamantmi, v kombinácii so zlatými náušnicami s ametystami, citrínmi, smaragdami a diamantmi (1989), zlatým náramkom Tubogas s ametystmi a diamantmi (cca 1972) a zlatým náramkom Tubogas s ametystmi, utilovými kremeňmi a diamantami (cca 1977).

Neprehliadnite: Seriálový hit Netflixu Halston: Vzostupy a pády celebritného dizajnéra, ktorého preslávila aj Jackie Kennedy

Tešíte sa na film House of GUCCI a herecký výkon Lady Gaga?

spolu hlasovalo 158 ľudí

Áno
145
Nie
13

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe