Presunúť na hlavný obsah

Sex v meste je späť: Pripomeňte si nesmrteľné outfity, ktoré sú chic aj dnes

Móda

Kultový seriál hlásil svoj comeback ako inak vo veľkom štýle. Záverečné časti prekvapili nielen dejovou zápletkou, ale opäť aj outfitmi. Pripomeňme si ikonické kúsky, ktoré boli chic pred trinástimi rokmi, ale nezmenilo sa to ani dnes.

Rovnako ako sa zmenil charakter postáv, zmenil sa aj ich štýl

Seriál a rovnako aj rovnomenné filmy, ktoré k tejto kultovej snímke vznikli, roky určovali trendy. S veľkým pátosom ohlásil Sex v meste comeback, no mnohé fashionistky, hľadajúce práve ikonickú módnu show, ktorá ho vždy sprevádzala, zostali tak trochu sklamené.

Kým vo filmoch mala kostýmy na starosti Patricia Field, tentokrát to už bolo inak. Nové časti, tak outfitmi neočarili ako sa možno očakávalo. 

Azda je to aj tým, že sa od posledného filmu samotný svet zmenil a rovnako sa tak museli zmeniť v určitom zmysle aj samotné charaktery hlavných hrdiniek. No a prirodzene sa vo výraznej miere, zmenil aj ich štýl. Pripomeňme si však outfity, ktoré sa stali nezabudnuteľnými a aj dnes by ste nimi neurobili krok vedľa. 

Pánsky look menom Ralph Lauren

V krémovom obleku od Ralpha Laurena, v kombinácii s ružovou košeľou s prúžkami sa Carrie objavila v prvom filmovom pokračovaní úspešného seriálu. Tento look bol niečo, čo jej postavu v určitom smere formovalo aj ďalej.

Inšpirujte sa: Lady Gaga v novom filme House of GUCCI: Ako Patrizia Reggiani hviezdi v šperkoch BVLGARI

Ak je aj vám blízky pánsky štýl, skombinujte ho s podpätkami a budete neprehliadnuteľná. Áno aj dnes!

Ikonické a večné

Klasické športové americké baseballové tričko s nápisom J'Adore Dior 8, doplnené princeznovskou maxi sukňou so spodničkou a dlhou vlečkou je naozaj nesmrteľnou kombináciou.

Carrie v nej žiarila v celovečernom filme Sex v meste 2 a rovnako by očarila aj dnes. Aj extravagancia môže byť ikonická, na to netreba zabúdať. 

Dokonalý a nadčasový minimalizmus

Biele šaty Halston Heritage s véčkovým výstrihom sú aj teraz absolútne chic kúskom. Takže k chanelovskému kostýmčeku, či malým čiernym, na zoznam "Nikdy nevyjde z módy" rozhodne pripíšte aj tieto šaty. 

Neprehliadnite: Seriálový hit Netflixu Halston: Vzostupy a pády celebritného dizajnéra, ktorého preslávila aj Jackie Kennedy

Lodičky Christian Louboutin, listová kabelka Chanel a luxusný náhrdelník Solange Azagury-Partridge sú už len podčiarknutím skutočnej prezentácie toho najlepšieho, čo módny svet ponúkal. A zároveň je to aj dôkaz toho, že niektoré kúsky sú viac ako len generačné.