Presunúť na hlavný obsah

Inšpirácia zo severu: Ktoré trendy by sme si mali osvojiť?

Móda

Basic kúsky a jednoduchosť. Inšpirujte sa severskou módou, ktorá v sebe nesie ducha minimalizmu, no štýlovosti. Ak milujete ležérnosť a chcete byť chic, toto je pre vás ako stvorené.

Móda je vždy o vyjadrení pocitov, prejavení svojej nálady, osobnosti a postojov. Hoci si to neuvedomujeme, podprahovo práve tieto signály vysielame do okolia. Nebojte sa vyjsť občas aj zo svojej komfortnej zóny a prekvapiť niečím iným. My sme sa tentokrát inšpirovali módou zo severu, ktoré je minimalistická, definujú ju čisté línie a jednoduchosť. Aj keď ju severania z času na čas, radi doplnia o výraznejšie farby, či doplnok. 

Keď sa spojí kreativita s minimalizmom

Hoci tieto ženy milujú tlmené a zemité odtiene, neváhajú celkový look doplniť výrazným doplnkom, ktorý dá outfitu úplne iný feeling.

Aj takouto drobnosťou, viete podporiť eleganciu a zachovať si dávku ležérnosti. Čiže hoci sa budete cítiť pohodlne, pokojne takto môžete vyraziť na firemný meeting. 

Look, ktorý vyjadruje vaše postoje

V dnešnej dobe v podstate neexistujú veci, ktoré by sa nenosili. Zavinovací kabát je práve v zimnom období veľmi žiadaným kúskom. Nemusíte však siahnuť po klasickej čiernej, či ťavej verzii. Aj fialová vie vyzerať krásne, štýlovo a chic.

Vyberajte však odtieň, ktorý pristane vašej pleti a farbe vlasov. Takto dokážete vyjadriť aj svoje vnímanie sveta, či to ako sa cítite. Ono sa to nezdá, ale móda je predsa len aj o emóciách. 

Vyhrajte sa s typom materiálu, strihom, či vzormi

Veľmi populárne sú aj rozličné vzory, či klasické káro, ktoré viete zakomponovať aj do bežných dní. Áno, v prípade tohto kabáta ide síce o minimalistický strih, no sám o sebe je výraznejším kúskom. 

Neprehliadnite: Obrátená francúzska manikúra ako hit jesene: Elegantná a chic zároveň

Preto takýto look dotvorte farbami, ktoré korešpondujú so samotným kabátom. Presne tak si dodáte punc výnimočnosti a jedinečnosti.

 

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe