Presunúť na hlavný obsah

VIDEO: Čižmy, ktoré spôsobili na jeseň 2021 vo svete ošiaľ: Móda, ktorá vás bude baviť nosiť

Móda

Topánky, ktoré minulú sezónu boli hitom, spôsobili tento rok vo svete doslova ošiaľ. Nahliadnite spolu s nami, ako sa nosia v uliciach priamo v bežnom živote.


 

VIDEO: Tieto čižmy spôsobili vo svete doslova ošiaľ a ak ste im doteraz nepodľahli, zrejme tak urobíte

 


Rider boots

Obyčajné čižmy, ktoré vzbudzujú dojem gumákov alebo jazdeckých čižiem. Jednoduché, čierne, na hrubom nízkom podpätku. Základom je pevný a stabilný tvar. V uliciach módy ich vidno na tých najpovolanejších ženách, ktoré dobre vedia, že jednu klasiku v šatníku sa vždy oplatí mať. Na bežné dni.

Inšpirujte sa: Najštýlovejšie kabáty tejto zimy: Či milujete pufferky, rock - style, alebo minimalizmus, prídete si na svoje

 

Kovbojské čižmy

Sú ideálne na bežné nosenie s kombináciou kvetovaných vzorov alebo s odevmi s romantickým nádychom, ako aj s minimalistickým duchom. Kovbojské čižmy hlásia comeback a s nimi aj nová záplava stylingov. 

Classic boots

Klasické čižmy na hrubom podpätku. Nosili ich naše mamy a nosíme ich dnes aj my. Majú totiž svoje večné čaro a hodia sa k čomukoľvek. V súčasnosti sú populárne najmä v kombinácii so stylingami ako šaty alebo midi sukne mierne pod kolená. 

Chunky boots

Krátke čižmy do polky lýtok na hrubej podrážke boli hitom už predošlé dve sezóny. Nie sú žiadnou novinkou. Zatiaľ čo niektorí im predpovedali koniec, iní vedeli, že si svoje miesto vydobyjú aj ďalšiu sezónu, akou je táto jeseň. Sú akousi novou generáciou „chelsea boots“ v oblasti módy a stihli spôsobiť absolútny ošiaľ po celom svete.

Nepehliadnite: Dokonalý outfit na jesennú svadbu: Viete, po akých kúskoch siahnuť, aby ste nezatienili nevestu?

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe