Presunúť na hlavný obsah

Najštýlovejšie kabáty tejto zimy: Či milujete pufferky, rock - style, alebo minimalizmus, prídete si na svoje

Móda

Táto zima bude v znamení nespútanosti, zároveň aj minimalizmu, či odvážnych prvkov. Po akých kabátoch siahnuť, aby ste upútali, no cítili sa sama sebou?

Chladné dni, vôbec nemusia byť pochmúrne a nudné. Práve naopak. Aj takým jednoduchým prvkom, akým je kabát, dokážete svoj deň urobiť krajším. Väčšinou totiž to čo na sebe nosíme, vyjadruje aj to ako sa navonok cítime. Pozrite sa spolu s nami na trendy kabáty, ktoré vás udržia v teple a budete v nich pôsobiť nádherne. 

Sofistikovaný minimalizmus

Pre vyznávačky minimalizmu je ideálny vlnený, zavinovací kabát, rovného strihu, v zemitých tónoch. Možno je to pre niekoho nudná klasika, pre iného však zase ide o ikonický kúsok, ktorý desaťročia funguje a je žiadaný. Skrátka, sofistikovaný, ženský a praktický.

Mohlo by vás zaujímať: Dokonalý outfit na jesennú svadbu: Viete, po akých kúskoch siahnuť, aby ste nezatienili nevestu?

Pohodlnosť a elegancia v jednom

Prešívaný kabát puffer je tu už niekoľko sezón a stále nestráca na popularite. Z roka na rok je žiadanejším kúskom. Páperky totiž skutočne perfektne zahrejú aj v tej najtuhšej zime, no zároveň budete v nich vždy veľmi štýlová.

Krásne vyzerá v neutrálnych tónoch béžovej, krémovej, či čiernej, no nebojte a ani kvetinových vzorov. Aj keď tie sú vhodnejšie skôr pre mladšie ročníky. 

Základné tóny s výrazným akcentom

Pokiaľ v móde rady experimentujete, je vám blízky glam rock, môžete siahnuť aj po kabáte s výraznejším zdobením. IN sú rôzne uzlíky, výrazné gombíky, či kamienky. V tomto smere je to len na vás. To, že budete neprehliadnuteľná je isté. 

Inšpirujte sa: Najikonickejšie tenisky, ktoré sa vám zídu v šatníku: Nosili sa pred rokmi a dnes  sú ešte o čosi štýlovejšie

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe