Presunúť na hlavný obsah

Aj mama môže byť štýlová: Zlaďte sa s kočíkom, ako známe krásky

Móda

To že, sa žena stane mamou, neznamená, že už nemôže byť štýlová a chic. Práve naopak. Tieto známe krásky sa dokonale zladili aj so svojimi kočíkmi. A vybrali si skutočne ikoniké kúsky.

Tieto mamy sú jasným dôkazom toho, že aj keď máte deti, môžete byť stále štýlová. Aj na obyčajnú prechádzku sa môžete zladiť s kočíkom, ktoré už dnes vyrábajú s pridanou hodnotou, ikonických doplnkov. Zabudnite však na typické matching stylingy, ale stavte na originalitu.

Originálne a chic - pre mamy, ktoré módou žijú

Obľúbená influencerka a čerstvá dvojnásobná mama Chiara Ferragni má skrátka módu v krvi. Jej stylingy sú vždy premyslené do posledného detailu a inak to nebolo ani v tomto prípade. 

Inšpirujte sa: Najikonickejšie tenisky, ktoré sa vám zídu v šatníku: Nosili sa pred rokmi a dnes  sú ešte o čosi štýlovejšie

Dúhové farby na tope, zladila s azda najpraktickejšou formou autosedačky, ktorá sa jedným kliknutím premení na kočík. Táto mama je nielen chic, ale vie, čo je ideálnou voľbou na cestovanie a rýchle premiestňovanie s malým bábätkom

Symbióza športového ducha a ležérnosti - pre akčné mamy

Nádherná ruská modelka Irina Shayk sa rozhodne radí medzi najštýlovejšie mamy svetového showbiznisu. Pri prechádzkach s dcérkou, volila skôr pohodlné a športové stylingy, ktoré však vždy boli jedinečné. Nemusíte chodiť v ihličkách, aby ste zaujali a pôsobili žensky. Áno, dá sa to aj s teniskami, mikinou a klasickými jeansami. Móda je predsa o vlastom pocite, ktorý potom okolie vníma. 

Pri kočíku nedala dopustiť na Cybex Priam a ten zvolila v minimalistikej verzii. Práve vtedy ho dokážete perfektne ladiť aj k aktuálny outfitom a prispôsovať to svojej nálade

Pre nás je táto verzia z vlastnej skúsenosti tiež srdcovkou, nielen kvôli jeho dokonalému vzhľadu, ale aj praktickosti a perfektným jazdným vlastnostiam. Skrátka win - win na všetky strany.

Keď je mama rebelkou

Americká podnikateľka, modelka a návrhárka Nicky Hilton je známa tým, že má rebelskú dušu. Rada na seba upriamuje pohľady, páči sa jej byť stredobodom pozornosti a to sa nezmenilo ani v čase, keď sa stala mamou. Nicky sa vždy perfektne zladila k aktuálnemu kočíku, v ktorom svoje deti vozila. 

Mohlo by vás zaujímať: Dokonalý outfit na jesennú svadbu: Viete, po akých kúskoch siahnuť, aby ste nezatienili nevestu?

Od uvedenia na trh sa práve tento kočík, ktorého dizajn navrhol popredný návrhár Jeremy Scott, stal najžiadanejším aj medzi známymi tvárami, ktoré na neho nedajú nielen vrámci vizuálu dopustiť. Tento crazy rukopis je pre rebelky ako stvorený.

 

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe