Presunúť na hlavný obsah

3 zásadné kúsky, ktoré nechýbajú v šatníku Talianok: Osvojte si ich a môžete každý deň zažiariť

Móda

Minimalistické, zároveň multifunkčné a celoročne chic. Pozrite sa, ktoré kúsky tieto aspekty spĺňajú. Talianky na ne nedajú dopustiť a tie sa predsa radia vo fashion rebríčku na prvé priečky. Skúsite ich implementovať do šatníka aj vy?

Tieto ženy sú sofistikované, elegantné a vždy vyzerajú perfektne. Pozrite sa spolu s nami, čo tvorí základ šatníka Talianok, ktoré skrátka majú módu v krvi. Na tri kúsky nedajú dopustiť a skvelé je, že pristanú každej žene. Navyše ich využijete počas celého roka. Tušíte, o čo ide? 

Dobre padnúce sako ako uniforma

Pre niekoho nič výnimočné, ale takýto kúsok je skrátka nevyhnutnosť. Základom je, aby vám naozaj padlo ako uliate. Sledujte si ramená, dĺžku rukávov. To všetko totiž dokáže váš look pozdvihnúť, ale aj mu ublížiť. Dobré je, ak siahnete po pánskej verzii, ktorou dotvoríte skvelý kontrast ku zmyselnosti a tajomnosti ženy.

Inšpirujte sa: Najikonickejšie tenisky, ktoré sa vám zídu v šatníku: Nosili sa pred rokmi a dnes  sú ešte o čosi štýlovejšie

Takéto sako je pre Talianky akousi uniformou a nedajú na neho dopustiť počas bežného dňa, ale so správnymi doplnkami si ho vezmú aj na drink s frajerom. 

Jeansová košeľa ako multifunkčný prvok

Jeansová košeľa je niečo, čo si určite zaobstarajte. Voľte o niečo dlhšiu verziu, ktorú dokážete využiť aj ako šaty. Potom vám stačia len vysoké čižmy, chunky sveter a môžete vyraziť. Takisto dobre vyzerá so šortkami a sakom, či so samotnými jeansami. Tu však skúste outfit rozbiť napríklad neónovými lodičkami. Jednoduché a pritom veľmi trendy.

Móda je skvelá v tom, že necháva priestor vyniknúť vašu ženskosť, rebelstvo aj odvahu. 

Najobľúbenejší kúsok

Trenchcoat je pravdepodobne najobľúbenejší kúsok, aký u nich nájdete. Klasický hnedý, či čierny sú odtiene, ktorými nikdy nič nepokazíte a dokážete ich kombinovať skutočne so všetkým. 

Mohlo by vás zaujímať: Dokonalý outfit na jesennú svadbu: Viete, po akých kúskoch siahnuť, aby ste nezatienili nevestu?

Je to skrátka ideálny kúsok na tvorenie ležérnych, ale aj elegantných streetstylových variácií. Môžete si ho vziať k úzkej midi sukni, jeansom, či šortkám. Všetko má zelenú.

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe