Presunúť na hlavný obsah

Lipstick ako súčasť outfitu: Aj tento nenápadný doplnok môže perfektne dotvoriť váš look

Móda

Áno, lipstick môže byť dokonalou čerešničkou celého outfitu. Treba sa však pri kombinovaní držať určitých zásad.

Čo sa týka módy, nás na nej baví hlavne hravosť a viarabilita. A oba tieto elementy, dokážete pri tvorbe outfitu docieliť obyčajným lipstickom. Aj pri ňom sa však treba držať určitých zásad. Výrazné pery sa totiž nehodia ku všetkému. Pokiaľ chcete zažiarite, pozrite sa, ktoré odtiene s čím kombinovať. 

Pri čiernej môžete nechať pracovať fantáziu 

Čierna je azda najneutrálnejšou farbou, ku ktorej sa hodí naozaj všetko. A platí to aj pri rúžoch. K takémuto outfitu môžete zvoliť červenú, koralovú, ružovú, či dokonca čokoládovú. Pokiaľ chcete aby bol lipstick doplnkom, vyvarujte sa telových tónov, keďže by zanikol žiadaný efekt. 

Inšpirujte sa: Lady Gaga v novom filme House of GUCCI: Ako Patrizia Reggiani hviezdi v šperkoch BVLGARI

Kombinácia čiernej a červeného, či ružového lipsticku je však tou, ktorá sa hodí skôr na večer. Na bežný deň, či do práce je lepšou voľbou spomínaná čokoládová.

Pri hnedej buďte striedmejšie

Hnedá je odtieňom, pri ktorom treba byť o niečo opatrnejšou. Hodia sa k nej najmä koralové odtiene, či prírodné, telové tóny. Oranžová je v tomto prípade veľmi žiadanou a môžu si dovoliť rovnako blondínky, brunetky, či tmavovlásky.

Úplne vás rozžiari a pridá na sexappeale. Docielite krásny look, ktorý upúta, no zároveňň si zachováte glam a jedinečnosť.

Variabilný pastel

Pastelové či zemité farby sú takými, ktoré si môžete dovoliť prežiariť, ale vo všeobecnosti platí, že sa k nim hodia skôr matné lipsticky v tmavších farbách. Pridá vám to na elegancii a atraktivite. Budete pôsobiť veľmi sofistikovane a žensky. 

Neprehliadnite: Seriálový hit Netflixu Halston: Vzostupy a pády celebritného dizajnéra, ktorého preslávila aj Jackie Kennedy

Pokiaľ však patríte do kategórie milovníček výrazných odtieňov, nemusíte sa báť ani ružovej, fuksiovej alebo červenej. Všetko je to o pocite. A ten potom aj vyžarujete navovnok, na to netreba zabúdať. 

 

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe