Presunúť na hlavný obsah

Meghan Markle chce najnovšie preraziť v biznise všetkého: Jej vízia je vraj mimoriadne presvedčivá

Zahraničné celebrity

Meghan Markle sa aktuálne snaží preraziť nielen v beauty biznise. Vraj má v úmysle predávať vône, make-upy, sviečky, ale aj ďalšie veci. Najnovšia aktualizácia aplikácie ochrannej známky tejto spoločnosti je vraj mimoriadne presvedčivá a rozsiahla.

Plán preraziť nielen na kozmetickom trhu 

Magazín Marie Claire informoval o tom, že Meghan Markle, nedávno predložila papiere k ochrannej známke svojho nového podnikania s názvom American Riviera Orchard. Táto skutočnosť je známa už od 14. marca a dnes sa vedia aj ďalšie podrobnosti o jej podnikateľských plánoch. Vraj má v úmysle preraziť aj na kozmetickom trhu. 

Mohlo by vás zaujímať: Meghan Markle prichádza s novým seriálom na Netflixe: Bude sa v ňom venovať kráse a dospievajúcim dievčatám

Produkty nielen pre ľudí, ale aj pre zvieratá 

Ako magazín informuje ďalej, súčasťou aktualizovanej aplikácie ochrannej známky spoločnosti sú položky na predaj ako sú mydlá, krémy, kúpeľové oleje, gély a soli: „Zahrnuté sú aj vonné oleje, vzduchové vonné trstinové difuzéry, kadidlo a neliečivé veterinárne prípravky na starostlivosť, ako sú šampóny a kondicionéry pre domáce zvieratá,“ uvádza The Sun. No tento zoznam je ešte oveľa rozsiahlejší. 

Predpovedajú jej úspech

Okrem rozširovania ponuky produktov hľadá Meghan pre svoju spoločnosť American Riviera Orchard aj svojho generálneho riaditeľa, aby viedol jej značku: „Meghan po spustení obchodu určite rýchlo zaznamená úspech. Pri predchádzajúcich predstaveniach celebrít sme videli, že dopyt je neuveriteľne vysoký a produkty sa predávajú rýchlo,“ povedala oslovená expertka pre The Sun. 

Čítajte tiež: Nový dokument princa Harryho a Meghan Markle: Vráti ich späť do jedného desivého momentu ich kráľovského života

Vo veľkom

Meghanina plnohodnotná lifestylová značka bude teda veľká a nakoniec sa vraj bude jej uvedenie na trh zhodovať s promom jej kuchárskou šou na Netflixe. Na tú sa už Meghan spolu s princom Harrym dohadujú so streamovacím gigantom. 

Neprehliadnite: Princ Harry má dosť materiálu aj na dve knihy: Kráľovská rodina sa obáva jeho aj Meghan, čo môžu napísať

Meghan je teda odhodlaná na všetko!