Presunúť na hlavný obsah

Beauty trendy na rok 2019: Čaká nás novo farebná paleta a poriadna dávka prirodzenosti

Krása

Nový rok znamená novú pravidlá aj vo svete kozmetiky a úprav vlasov. Pozrite sa, čo nás v 2019 určite čaká a na čo sa môžeme tešiť.

Návrat ofiny

Mnohými milovaná, ale aj nenávidená. Taká je povesť práve ofiny. Rok 2019 sa však bude niesť v jej znamení. Chýbať nebudú ani extravagantnejšie strihy v podobe ofiniek do pol čela, ktoré sa nemusia hodiť každej z nás. Pred samotným strihaním sa poraďte s kaderníčkou. Je totiž jedno akým štýlom sa bude uberať vaša ofina, hlavne že ju bude počas roka mať aj vy.

Mohlo by vás zaujímať: Top farby na vlasy na rok 2019 podľa módnych domov: Dominovať bude prirodzenosť

Vlasy vo farbe roka

Pantone vyhlásilo tento rok za farbu roka jemný odtieň korálovej. Táto ženská farba s názvom Living Coral sa prenesie aj do oblasti ženských účesov. Tešiť sa preto môžete na jemné závany púdrových odtieňoch aj vo svojich vlasoch.

Pozor na čelenky

Svoje miesto si prichádzajú vybojovať aj čelenky, ktoré dokážu stylovať vlasy na množstvo spôsobov. Populárnymi sa hneď na začiatku stanú látkové verzie, vieme však, že iba pri nich to tento rok nezostane.

Prirodzenosť sa začína ceniť

Prešli sme si fázami s výrazným líčením rias i úpravou obočia. Tento rok si módne doma začali oveľa viac ceniť prirodzenosť. Pridajte sa preto aj vy k zástupu nadšencov, ktorým stačí na obočí kúsok gélu a na riasach iba naozaj minimálne množstvo maskary.

Púdrové odtiene nechtov

Aj ženské nechty zažijú svoj návrat k nevinnosti a prirodzenej kráse. Môžete ich smelo ukazovať aj nenamaľované, krikľavým farbám totiž úplne odzvonilo. Budú letieť púdrové odlesky v podobe jemnej ružovej, nude lesk ale i korálová farba roka.

Prečítajte si tiež: Oživte svoje pery týmito farbami: Práve takéto odtiene si získali obdobie Vianoc 2018, pozrite sa na ich lesk

Výrazné pery, ktoré sa vymykajú normálu

Všetky doposiaľ vymenované trendy sa akosi podvedome obracajú na prirodzenosť. Vo svete plného umelých náhrad sa nám nemohlo stať nič lepšie. Módne domy sú však pyšné na vymykanie sa normálnu a preto pery ponechali úplne výrazné. Takéto čakajte aj vy a určite svoju make up taštičku doplňte o dva tri výrazné rúže plné lesku a výživy. 

- Najčítanejšie -