Presunúť na hlavný obsah

Procedúry, vďaka ktorým získate telo do plaviek bez námahy: Rozpustite lymfy a vyzerajte štíhlejšie

Krása

Ani sa nenazdáme a je tu leto. Dosiahnutie (a udržanie) dokonalej postavy je behom na dlhé trate. Vyžaduje si veľa driny, sebazapierania a najmä času. Existujú však procedúry, ktoré sú skratkou k tomuto cieľu.

Navzdory intenzívnemu cvičeniu a prísnym pravidlám diét si telo v určitých partiách ukladá tuk, ktorého sa možno zbaviť len veľmi ťažko. V boji o  krásnu postavu máme dnes k dispozícii hneď niekoľko spojencov, ktorí nám ju pomôžu získať o čosi jednoduchšie. V súčasnosti sa môžeme spoľahnúť na moderné technológie, ktoré nás k vytúženému cieľu dovedú už do tohtoročného leta.

Neprehliadnite: Pite citrónovú vodu každé ráno nalačno: Naštartuje metabolizmus a zbaví vás nafukovania brucha

Kryolipolýza

Dĺžka ošetrenia: cca 45 min.

Trápi vás bruško, silnejšie stehná či väčší zadok? Podstatou tejto skrášľovacej metódy je cielené zmrazovanie tukových buniek práve v týchto oblastiach. Hlavica prístroja sa prikladá na ošetrované miesto a dochádza k jej zmrazeniu na 0 až - 4 stupne. Po absolvovaní kryolipolýzy treba vypiť veľa tekutín, keďže tuky, ktoré boli týmto spôsobom rozpustené sa pomocou lymfatických ciest filtrujú cez obličky až po dobu šiestich týždňov, kedy sa naplno prejaví účinok ošetrenia. 

Lipomasáž  (LPG)

Dĺžka ošetrenia: cca 35 min.

Lipomasáž zaberá tam, kde diéta a cvičenie nestačí. Tento šikovný prístroj totiž dokáže rozpustiť aj zatvrdnutý tuk, ktorý zvykne dlhodobo odolávať.  LPG nielen odstráni tuk z problematických partií, ale dokáže formovať postavu a vymodelovať telo. Kožná riasa je nasávaná hlavicou prístroja, ktorý funguje na princípe vákua a masážnych valčekov navádzaných počítačom, ktoré buď nasávajú alebo vyhladzujú pokožku riadeným spôsobom. Týmto spôsobom sa prechádza každý centimeter problematickej oblasti, čím sa spevňuje pokožka a dokonca vyhladzuje celulitída. 

Prečítajte si tiež: Saténové midi sukne: Móda sa opakuje a z bielizňových šiat sa stala sukňa, ktorú môžete ľahko kombinovať

Laserová lipolýza

Dĺžka ošetrenia: cca 30 min.

Používanie laseru v estetickej dermatológii nie je žiadnou novinkou. Okrem trvalého odstraňovania  ochlpenia či jaziev sa už však používa aj pri odbúravaní prebytočných lokálnych tukových zásob. Neinvazívna technológia vás zbaví tuku a spevní prakticky všetky problematické oblasti tela. Proces prebieha v dvoch fázach. V prvej fáze laser stimuluje metabolizmus tukových buniek, druhá fáza zlepšuje elasticitu pokožky.

- Najčítanejšie -