Presunúť na hlavný obsah

Dokonale čistá pleť je prvým krokom ku jej kráse: Vďaka týmto produktom k nej budete o čosi bližšie

Krása

Prvým a najdôležitejším krokom ku krásnej pleti je bezpochyby správna starostlivosť. Zaraďte ju do svojej dennej rutiny a pleť sa vám odvďačí dokonalým vzhľadom.

Aj pre tú najcitlivejšiu pleť

Jedným z najčastejších problémov, s ktorými sa v súčasnosti stretáva mnoho žien je citlivá pleť. Citlivá pokožka je jemná a krehká, o to rýchlejšie reaguje na vonkajšie podnety začervenaním či vysušovaním. Zmiernite prejavy podráždenia pravidelným používaním micelárnej vody Bioderma Sensibio H2O, ktorá je určená špeciálne pre citlivú pleť. Jeden z celosvetovo najobľúbenejších beauty produktov pleť spoľahlivo čistí a odstraňuje nečistoty i vodeodolný make-up.

Neprehliadnite: Neodolateľné mihalnice v maxi dĺžkach: Vyvarujte sa 7 chybám, ktoré vás o ne pripravia

Zatočte s nedokonalosťami

Trápi vás aj v dospelosti akné, čierne bodky či iné nedokonalosti, ktorých sa jednoducho nie a nie zbaviť? Vyskúšajte čistiacu masku 3 v 1 bez foliačných častíc MIXA Anti-Imperfection, ktorej zloženie s obsahom ovocných kyselín a zinku je zárukou toho, že v boji s nadmernou mastnotou či upchatými pórami nezostanete sama! 

Multifunkčná sila prírody

Jemná, hladká a farebne zjednotená pleť môže byť už aj vašou výsadou. Základom je jej správne čistenie. 100% bio balzám Inlight pleť citlivo odlíči, do hĺbky vyčistí a dokonale vyživí. Výťažky blahodárnych byliniek odstraňujú povrchové a hĺbkové nečistoty a toxíny, ktoré majú vyplyv na tvorbu mazu, a tým redukujú problematické prejavy na pleti.

Nezabúdajte na posledný krok

Do postele si nikdy neľahajte nalíčená. Odličovanie je jedným z najdôležitejších procesov, ktoré dokáže ovplyvniť kvalitu a vzhľad vašej pleti. V jeho procese je dôležitým záverečným krokom použitie pleťového tonika, ktoré pleť dočistí a zharmonizuje. Čistiace tonikum pre mastnú a zmiešanú pleť Ziaja Cucumber svojim zložením udržiava PH vašej pleti v rovnováhe, pleť upokojuje a pripravuje ju na absorbciu živín, ktoré sa nachádzajú v krémoch na nočnú starostlivosť.

Prečítajte si tiež: Kvôli týmto chybám pri líčení očí vyzeráte staršie: Vyhnite sa im a uberiete si tým roky navyše

Profesionál u vás doma

Túžite po krásnej vyčistenej pleti, no bohužiaľ nemáte vždy možnosť venovať jej dostatočnú pozornosť? S čistiacou kefkou na tvár Skinvigorate Sonic™ od Mary Kay vám vďaka sonickej technológii postačí 60 sekúnd, počas ktorých dosiahnete efektívnejšie odstránenie nečistôt, kožného mazu i make-upu než v prípade bežného čistenia. Doslova dokonalý pomocník!

- Najčítanejšie -