Presunúť na hlavný obsah

Zaostrené na váš prenikavý pohľad: Toto sú maskary, ktoré zvládnu aj letné kúpanie

Krása

V lete máme vo zvyku šetriť líčidlami. Ak aj nejaké použijeme, chceme tie, na ktoré sa môžeme spoľahnúť. Tieto produkty nesklamú ani počas letného kúpania.

Vždy s vami udrží krok

V lete a obzvlášť počas počas letných dovoleniek sme v neustálom pohybe. To je jeden z dôvodov, pre ktoré potrebujeme riasenku, ktorá s nami udrží krok. Ideálne takú, s ktorou je dosiahnutie profesionálneho výsledku hračkou. Vďaka ohýbatelnej kefke L’Oréal Paris Unlimited sa dostanete ku každej jednotlivej riase, od tých najmenších vo vnútornom kútiku, po tie najdlhšie vo vonkajšom. Rýchla a jednoduchá aplikácia doslova mení pravidlá hry.

Spoľahlivé riešenie

Vhodná a cenovo dostupná na letné líčenie je i vodeodolná riasenka Catrice Allround. Tá riasy nielen zahustí, ale aj predĺži. Nemrví sa, riasy nezlepuje, takže vyzerajú skvelo aj po dni strávenom na pláži či pri bazéne.

Neprehliadnite: Leto dá vašim vlasom zabrať: Postupujte podľa zaručených tipov a toto leto sa nemusíte vyhýbať slnku

Za každých okolností

Bez akého produktu sa v lete nezaobídete? Jednoznačne bez kvalitnej riasenky. Výrazné čierne pigmenty, ktoré obsahuje riasenka Lancôme Monsieur Big Waterproof dodajú vášmu pohľadu objem. Vodeodolné zloženie navyše dokáže čeliť všetkým letným výzvam.

Na vlne prirodzenosti

Ak ste blondínka alebo patríte k tým ženám, ktoré uprednostňujú prirodzené líčenie, vyskúšajte novinku v podobe hnedého variantu vodeodolnej dlhotrvajúcej riasenky Maybelline Total Temptation. Môžete však očakávať rovnaký výsledok - objemné oddelené riasy bez rozmazaných kruhov pod očami.

Prečítajte si tiež: Obľúbené smoky eyes v novom šate: Upgrade v štýle Diora si vás získa svojou jednoduchosťou

S efektom umelých rias

Čo očakávame od vodeodolnej riasenky? Jendoznačne pocit istoty v tom, že sa ani počas najnáročnejšieho leta nerozmaže či neroztečie. Túto istotu vám ponúka Estée Lauder Sumptuous Extreme. Okrem toho je splneným snom pre milovníkov efektu umelých rias, keďže kombinuje ľahkú penu a tri rozdielne vlákna pre maximálny objem rias.

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus