Leto prichádza: Vybrali sme pre vás dlhotrvajúce make-upy, ktoré vydržia aj letné horúčavy

So stúpajúcimi teplotami stúpajú aj naše nároky na produkty dekoratívnej kozemtiky. Vybrali sme pre vás dlhotrvajúce make-upy, ktoré zaručujú, že to s vami toto leto vydržia.

Výber dlhotrvajúcich maku-upov, ktoré vydržia aj letné horúčavy

Výber dlhotrvajúcich maku-upov, ktoré vydržia aj letné horúčavy

Zdroj: Profimedia

8 hodín spánku v jednej kvapke

Touche Éclat Le Teint od Yves Saint Laurent ponúka 8 hodín osviežujúceho spánku, a tým predstavuje komplexnú zbraň pre sviežu a žiarivú pleť. Prináša jemný jas, ľahučkú texturu a dokonalé krytie pre zjednotenú, rozjasnenú a na pohľad zdravšiu pleť po celý deň.

Neprehliadnite: Najlepšie prípravky na krásne a vyhladené stehná: Takto sa pred letom zbavíte pokrčenej kože

Hurá k vode

Make-up Estée Lauder Double Wear Stay-in-Place sa prispôsbuje farbe vašej pleti a zjednocuje jej farebný tón. Je ideálny pre dámy, ktoré trápi mastnejšia pleť a to tým, že ju krásne zmatňuje. Navyše tento make-up je vodeodolný, takže prežije i letné kúpanie.

Na pohľad dokonalá

Ďalším produktom, ktorý sľubuje zdokonalenie vzhľadu vašej plati až na 24 hodín, a to i v tých najnáročnejších dňoch, je Teint Idole Ultra Wear od značky Lancôme. Bez pocitu masky vás odbreemní od začervenania pleti, rozšírených pórov či iných neodostatkov. Pleť zmatňuje a zbavuje ju lesku, a to s dlhotrvajúcim efektom. 

Prečítajte si tiež: Šťavnaté lips tips: Výber tých najkrajších odtieňov pre vaše pery v podobe čerstvého ovocia

Ľahký ako pierko

Obzvlášť v lete je potrebné zabezpečiť pleti, aby dýchala a vyberať si skôr produkty s ľahším zložením Jeden z týchto produktov je i dlhotrvajúci tekutý make-up L’Oréal Paris Infaillible, ktorý na pleti pôsobí prirodzene, nevytvára efekt masky a jeho ľahké zloženie pleť nezaťažuje.

Pod UV ochranou

Jemný make-up GOSH X-ceptional wear je svojou jednoduchou aplikáciu a ľahučkou konzistencia s vysokým obsahom mikrofarebných svetlo odrážajúcich pigmentov vhodnou letnou alternatívou. Obsahuje vitamín E i ochranný faktor, ktorý pleť chráni.

Foto:
Profimedia, Estée Lauder, Gosh, Lancôme, L’Oréal , Yves Saint Laurent
Zdroj:
mm

Súvisiace články

PlniElanu.sk

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

TV programTV program Telkáč

Rozprávky, filmy a seriály

Starostlivosť o seba