Presunúť na hlavný obsah

VIDEO: Intenzívna príprava na leto zahájená: Akou výhodou sa môže popýšiť exkluzívna VIP room?

Krása

Žijeme v hektickej dobe, ktorá nás učí tomu, že nie je nič vzácnejšie ako náš čas. Absolvujte spolu s nami pobyt vo VIP zóne IEM SPA, ktorá nie je len efektívnym “liekom” pre náš vzhľad, ale aj čas.

S rýchlym príchodom teplejších dní zintenzívnela i naša príprava na leto, počas ktorého o čosi viac cítime potrebu starať sa o náš zovňajšok. Leto má totiž na našu pokožku radikálnejší dopad ako iné ročné obdobia. A teda i náš prístup k starostlivosti by mal byť o čosi špecifickejší. Snahe dopriať nášmu telu zaslúženú starostlivosť “od hlavy po päty” venujeme niekedy celé hodiny. To však už viac nemusí byť pravdou.

Neprehliadnite: Leto prichádza: Vybrali sme pre vás dlhotrvajúce make-upy, ktoré vydržia aj letné horúčavy

V koži VIP

Jedinečné priestory IEM SPA potešia milovníkov krásy a zdravého životného štýlu najmodernejšími procedúrami, ktoré uspokoja aj tých najnáročných zákazníkov. Jednou z výnimočných záležitostí, ktorými sa môže toto denné spa pochváliť je tzv. VIP room, ktorá vám poskytne váš unikátny “beauty space“. V ňom sa bude svet točiť okolo vás. A to doslova! „VIP room slúži pre klientov, ktorí chcú ušetriť čas alebo chcú využiť viac procedúr naraz,” vysvetľuje zámer VIP room Mária Havrišková z IEM SPA. 

Prečítajte si tiež: Najlepšie prípravky na krásne a vyhladené stehná: Takto sa pred letom zbavíte pokrčenej kože

Feminity TV: Užite si spolu s nami pobyt vo VIP zóne IEM SPA

V tých najlepších rukách

Hlavnou výhodou, ktorú VIP room sprostredkovane ponúka svojim klientov je úspora času, keďže počas jedného sedenia, ktorého dĺžku ovplyvňujú konkrétne procedúry, si môžu klienti užívať hneď tri ošetrenia naraz. „Môžu absolvovať rôzne tvárové ošetrenia. To sú napríklad Ala Pala treatments, je tam Radiofrekvencia, Oxigeneo+, Hydrafacial. Taktiež môžu absolvovať masáže, popritom môžu mať manikúru i pedikúru,” dodáva Mária Havrišková z IEM SPA.

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus