Presunúť na hlavný obsah

Štýlové aj luxusné: V týchto jogových štúdiách budete chcieť cvičiť každý deň

Fitness

Bratilava, Banska Bystrica a Praha. Tri mestá, tri štúdia. Každé je iné, no niečo majú predsa len spoločné. Cvičenie na týchto miestach je skutočným zážitkom.

Magická yoga shala v Bratislave

V našom hlavnom meste môžete nájsť hneď niekoľko zaujímavých miest. Nás zaujalo štúdio Prakriti Yoga Shala, ktoré sa nachádza na Údernickej ulici a ponúka viac, ako len obyčajné cvičenie jogy. Na jednom mieste tu nájdete magickú yoga shalu, vegánské bistro a kaviareň, ale aj priestor na meditácie a terapiu. Toto všetko sa nachádza pod jednou strechou. Už od príchodu budete cítiť nezameniteľnú atmosféru, vďaka ktorej budete chcieť chodiť do tohto štúdia denno-denne. Štúdio je zamerané na cvičenie Ashtangy jogy a okrem skupinových lekcií, môžete vyskúšať aj individuálne. Pred návštevou je lepšie zaregistrovať sa, aby ste si boli istí, že sa ujde miesto aj vám. Všetky zaujímavosti o štúdiu sa nachádzajú na ich stránkach prakriti.sk.

Pozrite si: VIDEO: Vyskúšajte namiesto klasických cvikov na brucho niečo iné: Zoberieme vás na tréning boxu

Priateľské miesto v Banskej Bystrici

Joga, pilates, relax, káva, aromaterapia, zdravé kaše. Toto menu si pre svojich klientov pripravila Jogovňa, ktorú môžete navštíviť v srdci Banskej Bystrici. Moderné štúdio sa nachádza na ulici Janka Kráľa a okrem zaujímavého priestoru vás dostane aj ich motto: "Veríme, že náš priestor je pre každé telo, vek, hmotnosť." Tento priestor pôsobí veľmi priateľsky, priam až rodinne. Nejde o joga štúdio, kde by prebiehala lekcia za lekciou a striedali sa tam stovky ľudí za sebou. Skôr je to komunitnejšie centrum, ktoré je však vždy nadšené z nových klientov. A akú jogu tu môžete skúsiť? V podstate akúkoľvek. Jogovňa ponúka klientom širokú škálu štýlov - power joga, hatha joga, zdravý chrbát, no skúsiť môžete i taký pilates. Pred návštevou je tiež lepšie prihlásiť sa cez rezervačný systém. Viac informácií nájdete na webe jogovna.sk.

Moderný minimalizmus v Prahe

Ak ste skutočný milovník jogy a ocitnete sa v hlavnom meste našich českých susedov, určite by ste mali navštíviť štúdio Namastery. Nájdete ho na ulici U Pernikářky, v starých priestoroch bývalého kláštora, ktoré boli nedávno zmodernizované. Toto moderné, minimalistické štúdio povýšilo zážitok z cvičenia jogy na úplne iný level. Okrem rozmanitého tréningového rozvrhu tu nájdete aj pop up store s prírodnou kozmetikou či s originýlnimi módnymi značkami. Toto miesto si zamilovali i topmodelky Daniela Peštová, Zuzana Stráská či Teraza Maxová. A vôbec sa im nemôžeme čudovať. Štúdio nie je pekné len na fotkách, už po prvej návšteve pochopíte, prečo je toto miesto neobyčajné. Okrem pravidelných lekcií sa na tomto mieste často konajú rôzne akcie spojené s workshopmi či rozhovormi so zaujímavými hosťami. Ak sa chcete o Namastery štúdiu dozvedieť viac, navštívte ich webe namastery.cz.

Mohlo by vás zaujímať: VIDEO: Inštruktorka jogy Vierka Ayisi: Joga nie je len cvičenie, ale aj forma získavania hlbších odpovedí na svoje otázky

- Najčítanejšie -