Presunúť na hlavný obsah

Žiadne filtre ani retuš! Jennifer Lopez má pleť ako bábika aj bez make-upu: Predviedla svoj ranný rituál krásy

Zahraničné celebrity

Mať bezchybnú, žiarivú a vypnutú pleť je ideálom azda každej ženy. A preto pleť latino divy Jennifer Lopez tak veľmi obdivujeme a pýtame sa, v čom tkvie jej tajomstvo. Odhalila ho samotná J.Lo.

Krásna a zdravá pleť je spleťou niekoľkých faktorov. Medzi ne patrí kvalitný spánok, zdravá a vyvážená strava, dostatok pohybu a dopĺňanie vitamínov a minerálov. V neposlednom rade medzi ne patrí aj starostlivosť. 

Pleť treba ošetrovať ráno i večer. Bez dôkladného čistenia a následnej starostlivosti to totiž nejde. Veľmi dobre si to uvedomuje aj slávna speváčka a herečka Jennifer Lopez, ktorá je fantastickým príkladom, že ranný rituál krásy skladajúci sa zo štyroch krokov vám prinesie úžasné výsledky. 

Prečítajte si: Jennifer Lopez povedala áno: Vďaka tomuto môže láska na druhý pokus výjsť, radí ďalším ženám

J.Lo totiž na svojom Instagrame zverejnila videonávod, ako sa ráno stará o svoju pleť. Tú má rozžiarenú a hladkú ako bábika, hoci má po päťdesiatke. Čo teda ženám radí svetová ikona? 

Štvorkroková ranná rutina starostlivosti o pleť J.Lo je veľmi jednoduchá. Speváčka si v sprche dôkladne vyčistí pleť produktom, ktorý je určený na mokré čistenie pleti.

Ďalším krokom je aplikácia vitamínového séra, ktoré J.Lo odporúča starostlivo votrieť do pleti. Pri aplikácii je dôležité nezabudnúť na krk, dekolt i oblasť uší. 

Len čo sa sérum vsetrebe, Jennifer Lopez siahne po opaľovacom kréme, ktorý je určený špeciálne na pleť. Priznáva, že práve nanášanie opaľovacieho krému na pleť je jej absolútnym tajomstvom krásy a to už od mladého veku. 

Neprehliadnite: Neverili jej, nakoniec sa stala jednou z najslávnejších žien sveta. Jennifer Lopez otvorene o svojej kariére

Posledným krokom je nanesenie očného krému. Ten si J.Lo neaplikuje iba pod oči, ale ním lokálne ošetruje aj jemné vrásky - oblasť medzi obočím či okolie pier. 

Po tomto rannom ošetrení pleti je Jennifer Lopez pripravená začať svoj deň.