Presunúť na hlavný obsah

Odpozerajte tieto triky od svetových krások: Čo v skutočnosti robí tieto ženy super-hviezdami?

Zahraničné celebrity

K dokonalosti si každá z týchto celebrít pomáha po svojom. Odhalíme vám ich triky, ste zvedaví?

Ani super krásky ako je Adriana Lima, alebo Beyoncé sa bez neho nezaobídu. Dodáva nám sebavedomie a podčiarkuje našu krásu. Na tieto triky a rady nedajú dopustiť svetové hviezdy. 

Cara Delevingne

Mladá rebelka pochádzajúca z Anglicka patrí k hviezdam typu kam vietor tam plášť. Oznámila koniec svojej kariéry, no s modelingom tak úplne neprestala. Cara nánosy make-upu nikdy nepotrebovala. S jej dievčenskou tvárou jej postačí zvýraznenie jej krásnych očí dobrou riasenkou, očnými tieňmi telovej farby a nude rúžom. 

Prečítajte si: Jedna z najúspešnejších modeliek Cara Delevingne, nečakane ukončila svoju kariéru: Čo za tým bolo?

Gwyneth Paltrow

Blondínky to majú v živote o niečo ťažšie. Kvôli nevýrazným mihalniciam a obočiu si tieto nedostatky musia dobre strážiť. Na špirálu a jemný rúž nedá herečka Gwyneth Paltrow dopustiť.

 

Adriana Lima

Supermodelka Adriana Lima patrí k najkrajším ženám sveta, no ku svojej dokonalosti si dopomáha aj rozjasňovčom, ktorý jej pleť dokonale rozžiari.

Prečítajte si: Známe hviezdy ráno po prebudení: Najsexi žena planéty ako obyčajná myška, Lady Gaga vás výzorom prekvapí

Cameron Diaz

Americká herečka vždy bojovala s problematickou pleťou. Jej mastnejšia pokožka si pýta púder. Červený rúž na blondínkach vyzerá úžasne, o čom Cameron Diaz bez pochýb vie. 

Kirsten Dunst

Trošku farby do líc, jemné tieňovanie očí a prirodzený rúž robí z herečky Kirsten Dunst éterickú ženu. Jej pleť sa poteší aj make-upu, bez ktorého vyzerá Kirsten veľmi  unaveno.  

Prečítajte si: Ako prišli celebrity o poctivosť: Beyoncé šokovala, krásna Alba s fešákom, Dunst a Swift mali toho istého!

Beyonce

Nikto nie je dokonalý, aj keď o speváčke Beyonce by sa to takmer povedať dalo. Jej malé nedostatky ako kruhy pod očami ľahko prekryje korektorom a svoje nádherné mandľové oči zvýrazní tmavšími tieňmi. Na tieto dva triky nedá čokoládová kráska dopustiť.