Presunúť na hlavný obsah

Erotika vo filme: Anne Hathaway sa ukázala nahá cudzím ľuďom, seriálová herečka používala nezvyčajnú pomôcku

Zahraničné celebrity

Nahé či erotické scény sú súčasťou filmov už od počiatku. No ich výroba nie je príjemná ani pre najväčších profesionálov a občas za ich vznikom stojí mnoho kurióznych prípadov...

Prsia von

Počas natáčania jedného z najznámejších filmom vôbec, Titanicu, bola pre hlavných hrdinov snímky, hercov Leonarda DiCapria a Kate Winslet scéna s maľovaním obrazu jednou z najnepríjemnejších. Keď sa Kate dozvedela, čo ju čaká, rozhodla sa ukázať svoje prsia herecovi pri ich stretnutí, aby prelomila ľady. 

Varená klobáska a ceruzka

Zaujímavo prebiehalo natáčanie pikantnej scény v ďalšej kultovej snímke Prci, prci prcičky. Aby filmári natočili vyvrcholenie postavy Jasona Biggsa, použili uvarenú klobásu, na ktorú lepiacou páskou prilepili ceruzku a nasadili ju hercovi medzi nohy... No vynaliezavosť im veru nechýbala.

Nahá pred cudzími

Vtipnú príhodu z natáčania má aj herečka Anne Hathaway, ktorá sa objavila nahá vo filme Láska a iné drogy. „Mala som si vyzliecť trenčkot a byť pod ním nahá. Myslela som si, že filmujeme už naostro, tak som to urobila, ale ukázalo sa, že šlo len o skúšku a ja som zrazu zostala nahá pred veľkou kopou prekvapených ľudí,“ zverila sa magazínu Hollywood Life sympatická herečka. Aj také sa občas stáva...

Prečítajte si: Tieto celebrity sú v súkromí úplne iné, ako sa na prvý pohľad zdá: V takejto podobe ich nepoznáte

Nezvyčajné pomôcky

Ako prebieha nakrúcanie erotických scén poodhalila v talk show Chelsea Lately herečka Emmy Rossum. „Musí to vyzerať realisticky, no nemá to byť reálne. Takže som používala malé lepiace vložky (pri filmovaní intímnych scén) a mužský herci si dávali zase ponožky,“ priblížila filmovanie sexy brunetka.

Vôbec to nie je sexi

„Pri nakrúcaní erotických scén je horúco, ale nie v tom sexi zmysle. Je to iba veľmi upotené a veľmi nepohodlné. Okrem iného to je psychicky náročné,“ zverila sa Dakota Johnson o svojich pocitoch po natáčaním filmu Fifty Shades of Grey, ktorý je v podstate celý postavený práve na takýchto scénach.

Za nahotu jej priplatili

Halle Berry sa vo filme Swordfish objavila po boku hercov Johna Travoltu and Hugh Jackmana tiež v chúlostivej scéne. Práve za odhalenie svojich kriviek si vypýtala nejaký ten dolár navyše. Presne pol milióna dolárov. Celkom slušné privyrobenie za pár sekund nahoty, nemyslíte?

Mohlo by vás zaujímať: Hollywoodske hviezdy, ktoré zastavili čas: Wau, veď tie vyzerajú stále rovnako. Posúďte sami

Žiadna intimita a nevhodné "povzbudzovanie"

Pri nakrúcaní takýchto scén sa nachádza zväčša desiatka ďalších ľudí, ktorí sa prizerajú a bavia na vás, čo pre samotných hercov vôbec nie je príjemné. O svoju skúsenosť sa podelila na stránke Daily Mail aj herečka Keira Knightley, ktorá točila intímne scény s hercom Jamesonom McAvoyom pre film Pokánie. „S Jamesonom sme priatelia a nakrúcať sex s kamarátom je vždy divné. V tomto filme sme točili scénu, kde sme mali sex po stojačky v knižnici, keď sme boli v polovici zrazu niekto len zakričal "Keira, vyhoň mu ho!" no hrozné,“ zverila sa nežná brunetka.

A ak chcete mať úplnu predstavu, ako nakrúcanie takýchto pikanntých scén vyzerá, môžete si pozrieť priložené video. Hlavní aktéri snímky Stretch, Brooklyn Decker a Patrick Wilson vám to ukážu.  

VIDEO: Takto vznikajú intímne scény v Hollywoode

- Najčítanejšie -